Guardians of Adelia [Açık Beta]

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teknik bi güncelleme paylaşıcam:
Minecraft 1.14 ile resource pack'lere CustomModelData adında yeni bi özellik geldi. Bu özellik sayesinde eşyalara istediğimiz custom modeli verip normal bir eşya gibi kullanabiliyoruz. Eskiden eşyalara birden fazla custom model vermek için bir eşyanın durability'sini kullanmamız gerekiyordu. Artık orjinal eşyaya dokunmadan yeni model ekleyebileceğiz. Üstelik eski durability kullanan sistem gibi sadece durability'si olan eşyalara değil, bütün eşyalara custom model ekleyebiliyoruz. Ayrıntılı bilgi: New 1.14 custom item models tutorial + example pack

Ben kendi modellerimin çoğunu bu sisteme geçirdim. Çok model olduğu için uzun sürüyor ama hepsini geçiricem. Çok daha düzenli ve temiz bi sistem ve ilerde daha fazla avantajı olacak gibi duruyor.

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Önceki mesajlarda belirttim ama Crossbow kullanan Hunter sınıfı yapıyorum. Bow kullanan archer sınıfında bazı Crossbow modelleri vardı. Bu yüzden onları Hunter sınıfına aktarıp yerine yeni Bow modeli yaptım:

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bow ve Crossbow model setleri tamamlandı.
Bow ve crossbow'un zor kısmı her modelin farklı durumları olması. Yani normal oyunda nasıl yayı gererken aşama aşama görüyorsanız, modelde de öyle görebilmeniz için bu aşamaları'da eklemem gerekiyor. Daha fazla ayrıntıya girmeden kısaca crossbow model dosyasında 55 bow model dosyasında 45 dosya var desem anlarsınız heralde :S

Ayrıca hunter sınıfının yetenek seti tasarlandı. (Hazır değil, sadece tasarım)

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hunter sınıfının tuzak yeteneği tamamlandı. Birden fazla tuzağı aynı anda bırakabileceksiniz. Tuzağa biri yakalandığında stun'lanacak ve tuzak ortadan kalkacak.
116753

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ninja sınıfının adını Rogue olarak değiştirdim. Tecrübe formülü belirlendi. Canavarların tecrübe, hasar, can, eşya düşürme ayarları yapıldı.
Proje ile ilgilenenler Discord sunucusuna gelirseniz sevinirim: https://Discord .gg/gANb8eE (.gg den önceki boşluğu silin)

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
8 sınıfında silah modelleri tamamlandı. Parlama efektleri 50 ve üzeri seviye silahlarda var. (Her sınıfta 5 tane)
Trident, spear model for monk class:

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
8 sınıfında silah modelleri tamamlandı. Parlama efektleri 50 ve üzeri seviye silahlarda var. (Her sınıfta 5 tane)
Trident, spear model for monk class:
Heyecanla bekliyoruz :)
Özellikle klan savaşları için çok heyecanlıyım. Klan savaşlarına çok ama çok uğramanı isterim. Özellikle klan malikanesi, kalesi için oyuncuların bir şeyler yapmasını istiyorum.

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
su konuyu tr degilde baska bi yerde acsan havalara ucurmuslardi konuyu, ilgi gorse bile oyuncu sayisi hep az kalicak. global bi sekilde yaparsan bence daha iyi olucak gibi

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Heyecanla bekliyoruz :)
Özellikle klan savaşları için çok heyecanlıyım. Klan savaşlarına çok ama çok uğramanı isterim. Özellikle klan malikanesi, kalesi için oyuncuların bir şeyler yapmasını istiyorum.
Şu an sadece guild wars var, LoL dominion tarzı. Guild'lere özel mekanlar yok, nasıl yapıyım sence?

ben girdigimde pek global insan tanimina uyan tiplerden gormedim .-.
Sunucu %100 ingilizce artık fakat yabancı forumlarda duyurmadım. Nedir nasıl sunucu konusu açılır global sunucu için biliyo musun? PlanetMinecraft sanırım?

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu an sadece guild wars var, LoL dominion tarzı. Guild'lere özel mekanlar yok, nasıl yapıyım sence?

Sunucu %100 ingilizce artık fakat yabancı forumlarda duyurmadım. Nedir nasıl sunucu konusu açılır global sunucu için biliyo musun? PlanetMinecraft sanırım?
minecraftforum dat net vardi sanirim oradan olabilir

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
minecraftforum dat net vardi sanirim oradan olabilir
Neyse şimdilik her şey ingilizce olsada sunucuyu global'de duyurmaya niyetim yok. Bunun sebebi oyun 200TL'ye yakın olduğu için çoğu Türk oynayamayacak premium yaparsam. Belki sunucu iyice stabil olup gelişirse premium yapıp globalde duyurabilirim.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Her şehrin yanında bir klan binası olabilir. Onu da ilk satın alan klan kullanır aylık kirası olur.

Yabancılara duyurmak istiyorsan oylama sitelerini kullanman ve minecraftforum,planetminecraft ve özellikle YouTube kullanıcılarına reklam vermen lazım.