Gamer++ | Gamer.com.tr forumunu iyileştirecek eklentiler

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yeni forum güncellemesinde "çalışan" sürümler için Sayfa 7 ve ilerisine bakınız.

Gamer++

Forumu iyileştirecek eklentiler.

Bu küçük eklentide şu özellikler bulunur:
  • Tag sistemi
  • Çabuk okuma sistemi
  • Logoyu foruma linklemek
  • Özel CSS desteği
  • Kategori filtreleme sistemi
  • Blob emojileri

Tag sistemi
Tag sistemi, istediğiniz kullanıcıların adının yanında bir yazı bırakmanızı sağlar. Birini hatırlamak isterseniz, ona özel bir tag verebilirsiniz.

Çabuk okuma sistemi
Çabuk okuma sistemi ise, yeni mesajlar kısmını okumak istemiyenlere, bir tıklama tasaruf ederek tek bir tuş ile hepsini okunmuş sayabilmenizi sağlıyor.

Logoyu foruma linklemek
O kadar büyük bir özellik olmasa da, forumun logosunun gamer.com.tr yerine forum.gamer.com.tr'ye götürmesini sağlıyor.

Stil sistemi
Stil sistemi ile forumun görünümünü CSS bilginizin limitlerine kadar özelleştirebilirsiniz. (Veya başkalarının yaptığı bir temayı da kullanabilirsiniz, size kalmış.)

Kategori filtreleme sistemi
Kategori filtreleme sistemi ile istemediğiniz kategorileri tamamen yok sayabilirsiniz.

Yeni Emojiler!
Konularda, yorumlarda ve özel üye sohbetinde kullanabileceğiniz yeni emojiler! :blobthumbsup:

Nasıl indiririm?
Firefox
kullanıyorsanız, şanslısınız. Sadece bu linke tıklayarak direk kurabilirsiniz.
Chrome kullanıyorsanız, bu linkten indirip aşağıdaki videoyu takip ediniz:

Başka tarayıcıları desteklemiyorum, ki Chrome ve Firefox kullanılabilir tek tarayıcılar.

Kodları görmek ve bunu yapmama yardım etmek isterseniz GitHub linki: Admicos/gamer-arti-arti

Son düzenleme:

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu arada şimdiden söyleyim, şu anda indirirsen çalışmama ihtimali var, hala bir iki şeyi düzeltmeye çalışıyorum. Onları düzeltince bir "stabil" sürüm çıkartıp sonra daha da yavaşlatıcam güncellemelerde

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu arada şimdiden söyleyim, şu anda indirirsen çalışmama ihtimali var, hala bir iki şeyi düzeltmeye çalışıyorum. Onları düzeltince bir "stabil" sürüm çıkartıp sonra daha da yavaşlatıcam güncellemelerde
Attığın Git linkine girdim fakat ne göreyim: "404 NOT FOUND"...

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Açıkçası çok -mükemmel olacak derecede- daha geliştirip satabilirsin. :pala:
Satmayı düşünmüyorum. Belki forumun çok büyük bir kısmı kullanırsa bağış sistemi açabilirim, (ki o kadar kişi de kullanmaz) ama oraya daha zaman var.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yeni sürüm geldi! (1.1.0)
  • Ayarlarda artık bir "stil" kutusu var. Bu kutuya eklenen CSS siteye uygulanacaktır. Stylish gibi ekstra eklenti gerekmeden forumun görünümünü (CSS biliyorsanız) istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz!

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yetkililer gördünüz mü?

@AdexTR , @Crowley07 , @Ercan

Dipnot : Kendimiz için olduğunu yeni keşfettim. Özür dilerim :D
Bir userscript ile yapılabilecek en iyisi script'in öbür kullanıcılarına göstermektir, ama onun için de bir sunucu ve acayip derecede ekstra kod gerekir, ki ben o kadar uğraşmak istemiyorum. Yani bu tür şeyler çoğu zaman sadece kendin içindir.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kurdum fakat dediğin yer çıkmadı. Eski tema için mi bu sadece yoksa başka bir yerde mi bu Gamer++ Ayarlar?

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kurdum fakat dediğin yer çıkmadı. Eski tema için mi bu sadece yoksa başka bir yerde mi bu Gamer++ Ayarlar?
Yeni mesajların yanında olması lazım. Göremessen userscript eklentinin (Tamper veya Greasemonkey) ayarlarından scriptin açık olduğundan emin ol.