Anket Gamer Görüş & Öneri Formu

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21

gamer_oneri_forumu.jpg

004-brain.png Herkese merhaba! 004-brain.png

Gamer Forum Yönetimi olarak sizlere daha iyi bir şekilde hizmet vermek ve forumu daha da canlandırmak adına bir takım değişikliklere gitme düşüncesindeyiz. İlerleyen zamanlarda yapılacak bu değişikliklerde sizlerin de fikir ve görüşlerinizi almak istiyoruz. Bu sebepten ötürü açtığımız görüş ve öneri formunu doldurup bize gönderdiğiniz takdirde her üyenin fikir ve görüşünü ortak bir noktada toplayıp daha sonrasında öneri ve istekleriniz doğrultusunda forumda düzenleme ve değişiklikler yapmaya çalışacağız. Unutmadan belirtmiş olalım; forum adına yapacağınız herhangi bir olumsuz yorumun forum üyeliğinize bir etkisi olmayacak ve cevaplarınız gizli kalacaktır. Ayrıca ankete katılarak güzel fikir veren, herkes yönetim tarafından seçilecek ve 1 Aylık Reklamsız Forum, 2 Aylık Değişim Destekçisi etiketi verilecektir. Ankete katılan tüm üyelere
155351
Parlak Zeka (+10 Puan) etkin etiketi verilecektir!

Forma ulaşmak için tıklayın.

İyi forumlar dileriz!
Gamer Yönetimi

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Kritik ve önem teşkil eden önerilerimi yüzeysel olarak aktardım. Geniş çaplı tartışma ve fikirlerimi daha detaylı anlatmak için her zaman iletişime açığım! discord can#0258

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Parlak fikirleri olan üyeleri teşfik etmek için başlatılmış güzel bir uygulama umarım başarıyla sonuçlanır.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Bende kendi formumu gönderdim bakalım kim bilir belkide değişim destekçisi oluruz :bey:

TrakyaLee

Reborn Project; kaliteli hizmet , uygun fiyat.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Vantoxic(Arda)'ya katılıyorum.

pwontbe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Formu gönderdim :hmm1: