Haber Gamer Ekibi Şimdi Sosyal Medya Platformlarında!

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
ekip.png

Gamer Ekibi Şimdi Sosyal Medya Platformlarında!
Merhaba Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunun değerli üyeleri! Bugün içerik ve yönetim ekibi faaliyetlerimizin, forumumuzda gerçekleşen önemli duyuruların paylaşılacağı, şeffaflığın ve eğlencenin ön plana çıktığı sosyal medya adreslerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

seninekibin.png

İçerik ve yönetim ekibimizin ortaklaşa yönettiği sosyal medya hesaplarımızda, forumda kayda değer olan bilgileri paylaşacağız. Özellikle forumumuzda gerçekleşen bakım vb. durumlarda, sosyal medya hesapları üzerinden duyurularda bulunacağız. Forum güncellemelerinde yer alan yenilikler konu olarak paylaşılmadan önce, sosyal medya hesaplarımızdan da haberdar olabileceğinizi hatırlatmış olalım.

İçerik ekibimizin herkese açık olmasıyla kendini gösteren "Burası senin ekibin." sloganını hedef alarak atılmış olduğumuz bu yola siz de adınızı yazdırabilirsiniz!

eniyiiçerikler.png

Forumumuzda bulunan ve belirli bir kaliteye ulaşmış, en iyi içeriklerin de yer alacağı sosyal medya hesaplarımızda; yararlı gündem konuları, oyun haberleri ve durumları esas alan başlıklar bulunacaktır.

İçerik ekibimizde haftanın ve ayın konusu etiketlerini almış konular, yönetim ekibimizin önemle sizlere duyurduğu konulara da doğrudan sosyal medya hesapları üzerinden ulaşabileceksiniz.

seninfikirlerin.png

Forum destek, özel mesaj ve forumumuzda açılan konular yoluyla bize bildirmiş olduğunuz fikirler, sosyal medya adresleri üzerinden paylaşılacak ve uygulanması veya gerçekleştirilmesi için yine sizlerden fikir alınacak.

seninsunucun.png

Altın, elmas veya zümrüt sunucu ödülü almış; almasa bile üyelerimiz arasında belirli bir ün seviyesine ulaşmış konuları da sosyal medya hesaplarımız adresinden bulabileceksiniz.

seninemeğin.png

Forumumuzda topluluk ürünlerine verdiğimiz desteği tabii ki forumumuzun sosyal medya hesaplarında da vereceğiz. Topluluk yapıları, haftanın skripti ve ayın Minecraft plugini; forumda almak için çabalanan "Ayın Üyesi" etiketi alındığı zaman da sosyal medya hesaplarımızdan bulabileceksiniz.

danismanuyeicraatlari.png

Seçimlerle başa gelmiş olan danışman üyelerin verdiği icraatları yerine getirip getirmediğini de öğrenebilirsiniz!

• Meclis yönetiminin, yönetim ekibine sunduğu öneriler,
  • Meclis yönetiminin gerçekleştirdiği projeler,
  • Meclis yönetiminin yaptığı turnuvalar,
  • Forum meclisinden görüntüler yer alacaktır.

istatistikler.png

Forumumuzun gelişimiyle değişen istatistiksel verileri de aynı zamanda paylaşacağımız sosyal medya hesaplarımızda ekip olarak planlanan gönderiler sayesinde adım adım görebileceksiniz.

Takip Et!

twitter.png facebook.png
Gamer Türkiye Topluluk Sunucusu'nda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...