Gamer - Konu Açma Rehberi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cardinal41

Ahanda Peynir
Emekli
En iyi cevaplar
3
Ruh hali

Gamer - Konu Açma Rehberi
Merhaba! Sizler için ufak bir konu açma rehberi hazırlamak istedik.

Konu açmaya başlarken
Konu oluşturmak için ilk olarak oluşturacağınız konuya uygun kategoriyi Forum Listesi'nden bulmanız gerekiyor. Kategoriye girdikten sonra sağ alt tarafta "Yeni Konu Oluştur" butonunu kullanarak yeni konu açacağınız sayfaya gelebilirsiniz.
Yeni konu oluşturma butonu:
1.png

Bu kısma girdikten sonra başlık ve konu içeriğini girmeniz gerekiyor. Fakat şunu unutmayın ki başlığı veya konu içeriğini yazarken yazının %50'sinden fazlasını büyük harf ile yazmanız spam olarak kabul edilir ve izin verilmez.

Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz kısmı (Zengin Metin Editörü) kullanarak konunuza renk katabilir, yazı boyutunu değiştirebilir veya resim, video, spoiler, kod gibi şeyleri konunuza daha kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz.
Zengin metin editörü:
2.png

Aşağıdaki fotoğrafta göreceğiniz kısmı kullanarak konuyu paylaşmadan önce "Önizleme" butonu ile konunun nasıl göründüğüne bakabilir ve "Dosya Yükle" butonu ile bilgisayarınız üzerinden konuya dosya (fotoğraf, metin belgesi vb.) ekleyebilirsiniz. Eklenecek resimler için maksimum boyut 950x2560 piksel ve 2024 KB olup, mesaj başına maksimum ek sayısı 15'tir. İzin verilen uzantılar aşağıdaki gibidir:
Kod:
pdf
png
jpg
jpeg
jpe
gif

Bütün yapacaklarınız bittikten sonra "Konu Oluştur" butonu ile konunuzu açabilirsiniz.
Konu oluşturma, dosya yükleme ve önizleme butonları:
3.png

Ek notlar:

• Konunuzun kaldırılmasını istiyorsanız, konuyu rapor edip sebep kısmına "Kaldırılmasını istiyorum." yazmanız yeterli olacaktır. Bu durumda konunuz arşive alınır, tamamen silinmesi için tekrar rapor etmeniz gerekiyor.

• Konularınızda herhangi bir ürünün satışını yapabilmeniz için Satıcı Üyelik sahibi olmalısınız.

• Boyutuna bakılmaksızın, konuda paylaşacağınız herhangi bir dosya için Virüs Total bağlantısı eklemek zorundasınız.

• Kendi konunuzdaki size ait olmayan bir mesajı, kural ihlali olmadığı sürece kaldırtamazsınız.

• Konularınızı 24 saatte bir güncelleyebilirsiniz, eğer daha kısa sürede güncellediğiniz tespit edilirse kural ihlali yapmış olursunuz.

• Aynı konuyu bir yanlışlık sonucu birden çok kez açarsanız, konulardan birini rapor ederek kaldırtmanız gerekir, aksi takdirde ceza alabilirsiniz. Fakat bu ihlal kasıtlı olarak yapılmıyorsa, uyarı almamanız söz konusu olabilir.

• Konunuzun doğru kategoride olduğundan emin olmanızı öneririz, aksi takdirde uyarı alabilirsiniz ve konunuz duruma göre kapatılabilir. Eğer konunuzu nereye açacağınızı bilmiyorsanız Forum Destek Bölümü'ne konu açıp görevlilerden yardım alabilirsiniz.

• Konunuzu baltalayan kişilere karşılık vermek yerine direk olarak rapor etmenizi öneririz. Böylece ortalık gerginleşmeden görevli arkadaşlar sıkıntılı durumlara çözüm getirecektir.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Öyle bir yer yok
Konuda olan fotoğrafların çekilmesinin ardından tema değiştiği için bulamaman normal. Alttaki fotoğrafta konu açma butonunun nerede bulunduğunu görebilirsin. Girdiğin forumun sağ üst kısmında yer alıyor.

115997

mert005gg

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya ben bulamadım sağ üste
te felanda yok! lütfen spoyler veya link atın!

EmreGirgin72

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

KyleoRan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
az önce iki kere konu açtım sanırım ama ikiside yok oldu birini kaldırtıcaktım ikiside yok nerden görebilirim açtığım konuları

moonlight65

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
pes 19 ve fifa 19 günceşleme yaması nasıl bulabilirim

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu açtım birtane kabul edildimi edilmedimi hiçbirşey söylenmedwen yokoldu bende 2.yi açtım 2.side kayboldu acaba neden yardım edebilecek varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...