Gamer: Benim Penceremden Kış! - Ödüllü Yarışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
banner.png

winter_foods_kids_new.jpg

Penceremden Kış!

Yeni bir yıla yaklaşırken, bu konuyu okuyan siz kıymetli insanlara "salep" kıvamında selamlar dağıtmak istedik! Diyelim ki evden çıkıyorsunuz, her ihtimale karşı pencereleri kontrol ettiniz, her şey tamam görünüyordu fakat tam da evden çıkmak üzere kapıyı araladığınızda -sizi Kahramanmaraş Dondurması'na çeviren havaya rağmen- bir sıcaklık hissettiniz. Peki bu sıcaklık nereden gelmişti sizce? Bu sıcak hava, forumdaki samimi ortamın kapınıza kadar ulaşmasından kaynaklanıyordur belki de...

"Neler oluyor?" diye soruyorsanız, sizler için ödüllü bir yarışma düzenliyor olduğumuzu da söylemiş olalım. Yarışmamız oldukça basit, yapmanız gereken; "Benim Penceremden Kış" konulu bir metin yazarak Yarışma Konuları Bölümü'ne konu olarak açmanız. Oluşturacağınız metin size özgü olmalı. Yarışmaya katılacaklardan beklenilen; kış aylarının sizin açınızdan nasıl betimlendiğinin sanatsal bir biçimde bizlere aktarılması. Unutmadan söyleyelim, metniniz en çok 50 kelimeden oluşabilir.

Yarışmaya katılmak için 7 Ocak 2018, saat 16.00'a kadar yazdığınız metni aşağıdaki şartlar çerçevesinde ilgili bölümüne konu olarak açmanız gerekiyor. Bu süreye kadar ilgili bölüme açtığınız konuyu kimse göremeyecek.

Metin konusu: Benim Penceremden Kış
Son katılım tarihi: 7 Ocak 2018, saat 16.00.
Başvurular: Katılmak için metninizi Yarışma Konuları Bölümü'ne konu olarak açabilirsiniz. Konu başlığı için Benim Penceremden Kış konu başlığını kullanabilirsiniz.

Şartlar ve kurallar:
  • Her üye sadece 1 adet konu ile yarışmaya katılabilir.
  • Konunuzdaki metin en fazla 50 kelimeden oluşabilir.
  • Üyeler alternatif hesaplar ile yarışmaya katılamazlar.
  • Esinlenme tartışmalarını önlemek amacıyla açtığınız konuları sadece siz görebilecekseniz.
  • Metinleriniz size ait olmalıdır, konudaki cümleler daha önce başka bir yerde yayınlandıysa yarışmadan elenmeniz söz konusu olacaktır.
  • Açacağınız konuda, emojiler dahil hiçbir görsel materyal bulunamaz.
  • Başvuruların bitiminde, kazananın belirlenmesi için konular jüri üyeleri tarafından incelenecek.
  • Kontenjan sınırlaması yoktur fakat istenilen katılım olmaması durumunda yarışma iptal olabilir. Katılımcı sayısının artması durumunda 6. ve 7. olan üyeler için de ödül getirilebilir.

Ödüller:

Jüri tarafından seçilen:
  • 1. üyemiz 4 aylık sponsorluk kazanacak.
  • 2. üyemiz 2 aylık sponsorluk kazanacak.
  • 3. üyemiz 2 aylık özel üyelik kazanacak.
  • 4. üyemiz 2 aylık özel üyelik kazanacak.
  • 5. üyemiz 1 aylık özel üyelik kazanacak.
Yarışmaya katılan herkese
Kardan Adam unvanı verilecek.
Ayrıca yarışmaya özel olarak yeni bir emoji eklendi. :kar: yazısını yazarak, :kar: emojisini kullanabilirsiniz.
İyi forumlar dileriz, Gamer.

banner.png

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:kar: İyi Günler Forum Sakinleri :=)

AdexTR

Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Öykü mü yazacağız?
Kışın sizin için ne çağrıştırdığını değil, nasıl olduğunu aktarmalısınız. Yazacağınız metnin amacı, sizin açınızdan kış zamanlarının bizlerin (jürilerin) hayalinde canlanmasını sağlamak, yani kış zamanlarını öyle bir anlatmanız gerekiyor ki gözlerimizi kapatıp o metni dinlediğimizde sizin hemen sağ tarafınızda olalım.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2017-12-29_17.26.06.png
Yarışmaya katılanlar :kar: 'da donmamaya dikkat etsinler.
Boş Şanslar!

Son düzenleme:

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Öykü mü yazacağız yoksa, kış aylarının bizim açımızdan önemini mi belirteceğiz? Yani şöyle, "Kış ayları benim için çok özeldir çünkü kar yağar." gibi "Üstte yanıtı verilmiştir!"

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Ben yanıtımı 3-4 Ocak gibi vereceğim hem düşünürüm aklıma güzel bir şey gelebilir zaman içinde. Güzel bir şey yazmayı planlıyorum hayırlısıyla. :kar:

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
:kar: taneleri ne kadarda güzel anlatıyor birbirlerini
-Mevlana

AdexTR

Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Son katılım tarihi: 5 Ocak 2018, saat 16.00.

Katılımlar halen açık arkadaşlar, katılımcılara başarılar!

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Ben metnimi yazıp yolladım. İnşallah ilk 5 arasına girerim hayırlısı olsun. :)

Risp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben unvan için bir hikaye yazdım. Hikayede galiba biraz saçmaladım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...