• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone hilesiSon Gösterim: 11 Ağustos 1825 temmuz 2018

Yarışma (Bitti) Gamer Türkiye: CS: GO Ekran Görüntüsü Yarışması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Waffleinstein

ben bir küçük ayıyım
Emektar
Steam
merhababenalper
Minecraft
Waffleinstein

226.gif

Gamer Türkiye: CS: GO Ekran Görüntüsü Yarışması
Merhabalar Gamer Türkiye Ailesi! 2017-2018 dönemleri içerisinde de, geçen yıl olduğu gibi yarışmalar, etkinlikler ve çekilişler ile sizlerle olacağız. Bu seneki açılışımızı, ilginç ekran görüntülerinin yarıştığı bir yarışma şeklinde yapmak istedik. Konumuz: "En ilginç CS: GO ekran görüntüleri". Eminim birçoğunuz CS: GO’yu severek oynuyorsunuzdur. Oyun içerisinde yakaladığınız garip, ilgi çekici hatalar veya komik durumlar illa ki vardır.

Yarışmaya katılma şartları çok basit:

• Yarışmaya katıldığınız ekran görüntüsü, ilk kez sizin tarafınızdan çekilmiş olmalı.
  • Yarışmaya, sadece 1 tane ekran görüntüsü ile katılabilirsiniz.
  • Ekran görüntünüzü hizliresim.com adresine yüklüyorsunuz.
  • Buraya tıklayarak özel mesajdan bizlere ekran görüntünüzün linkini gönderiyorsunuz ve yarışmaya katılmış oluyorsunuz.

Ödüllerimiz ise şu şekilde:

• Yarışmada birinci gelen üyemiz, 4 aylık sponsor üyelik
  • Yarışmada ikinci gelen üyemiz, 4 aylık özel üyelik
  • Yarışmada üçüncü gelen üyemiz, 2 aylık özel üyelik
kazanacak.

GÜNCELLEME
Yarışmanın son katılım tarihi 29 Eylül 2017 olarak belirlenmiştir, yarışmanın ilk üçü ise 1 Ekim 2017’de açıklanacaktır.

Herkese iyi eğlenceler dileriz!
Gamer Türkiye

Son düzenleme:

Atomy

Atom'u ben yaptım!
PSN
I_Know_English
Xbox
Because_Im_Fish
Steam
atomytr
Minecraft
AtomyTR
Bu tür yarışmalar nedense hoşuma gidiyor. Katılanlara başarılar :)

Iskefiyeli18

Obsidyen Madencisi
Steam
iskefiyeli618
Özel üyelik falan güzel de, daha kapsamlı, daha konuyla alakalı bir ödül verilebilirmiş gibi geldi bana, skin gibi mesela ^_^
Yine de konsept güzel, ödüller ilgimi çekmediğinden yarışmacı kalabalığı yapmak istemiyorum, katılanlara bol şans

TheBlueDeath

Bedrock Kaşifi
PSN
Yok
Xbox
Yok
Bu arada yarışma sonuçları ne zaman açıklanacak acaba ? Herhangi bir tarih göremedim de.

TrackTerzi

Zombi Katili
Steam
Track1311
Minecraft
Bramdit
ahahaha bu lazımdı hele birde payday 2 ekran görüntüsü olsa gayet iyi olurdu ^_^

bu arada son anda katılıyorum sayılır değil mi

neden hala açıklanmadı ?

Waffleinstein

ben bir küçük ayıyım
Emektar
Steam
merhababenalper
Minecraft
Waffleinstein
Evet arkadaş bir yarışmamızın daha sonuna geldik. Gerçekten çok eğlenceli ekran görüntüleriyle karşılaştığımı belirtmek isterim. Bir gün geç açıklamamızın sebebi ise: katılan ekran görüntülerinin hepsi ilgin ve eğlenceli görüntüler bu nedenle biz de ekip olarak karar vermekte zorlandık.

Ayrıca yarışmaya katılan tüm yarışmacı üyelerimiz “Sakar Nişancı” unvanına sahip olacaklar!

Yarışmamızın birincisi: @KeremTokgz

Yarışmamızın ikincisi: @EternalZone

Ve son olarak yarışmamızın üçüncüsü: @HGSquire

İlk üçe giren üyelerimiz ile en yakın zamanda iletişime geçilecektir.

Herkese katılımlarından dolay çok teşekkür ederiz. Bir sonraki Gamer Türkiye Etkinliğinde görüşmek üzere dostlar!

TahaAtan01

Kömür Madencisi
Evet arkadaş bir yarışmamızın daha sonuna geldik. Gerçekten çok eğlenceli ekran görüntüleriyle karşılaştığımı belirtmek isterim. Bir gün geç açıklamamızın sebebi ise: katılan ekran görüntülerinin hepsi ilgin ve eğlenceli görüntüler bu nedenle biz de ekip olarak karar vermekte zorlandık.

Ayrıca yarışmaya katılan tüm yarışmacı üyelerimiz “Sakar Nişancı” unvanına sahip olacaklar!

Yarışmamızın birincisi: @KeremTokgz

Yarışmamızın ikincisi: @EternalZone

Ve son olarak yarışmamızın üçüncüsü: @HGSquire

İlk üçe giren üyelerimiz ile en yakın zamanda iletişime geçilecektir.

Herkese katılımlarından dolay çok teşekkür ederiz. Bir sonraki Gamer Türkiye Etkinliğinde görüşmek üzere dostlar!
CS:GO'muz Olsada Katılsak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...