Gamer: Discord Topluluk Kanalı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0

discord_chat.png

Gamer: Discord Topluluk Kanalı

Merhaba! Discord Topluluk Kanalımız için birkaç bilgilendirme yapmak istedik.

Bazı üyelerimiz "Discord kanalı açılacak mı? & Discord kanalı var mı?" gibi sorular sormaya devam etse de hali hazırda bir Discord kanalımız zaten bulunmakta. Kanala katılmak için üç şarttan bir tanesini sağlamanız gerekiyor. "Neden bu üç şart var" diyebilirsiniz, var çünkü kanal içerisinde yaşanabilecek her tür sorunu/ihlali en aza indirmek istiyoruz. Kanala katılmak için aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

Discord Kanalımıza:
  • Görünürde 1500 ödül puanına sahip olan,
  • Forumda yapılmış bir yarışmaya katılıp dereceye girmiş olan,
  • Özel Üye, Süper Üye veya Sponsor sahibi olan,
herkes katılabilir.
Şartlardan bir tanesini sağladıktan sonra kanalın davet bağlantısını en geç 1 hafta içinde reklamların altındaki uyarı barından alabilirsiniz.
NOT: Kanal ile ilgili sorularınızı kanal üzerinden, forum ile ilgili sorularınızı Forum Destek üzerinden sorun lütfen.

Kanalımızın davet bağlantısına sahip herkesi sunucumuza bekliyoruz. Sunucumuzda çok güzel muhabbetler, muhabbetlerde ise geyikler ve eğlenceler bol bol bulunmakta. Bazen geceleri 1-2 saat muhabbet ettiğimiz bile oluyor değişik konular üzerine, siz düşünün. Kanal içerisinde genel kurallar bulunsa da, genel olarak bütün katılımcılar rahat hareket edip konuşabiliyor.

İyi forumlar.
Gamer Yönetim Ekibi.

Eiko

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
1430 puan eksikler de katılabiliyor mu amdin?

SauronEmo

Sauron
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Benim adımda bir emoji bile var :D. O emojiyi o kadar fazla kullanıyorum yani. :p

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
benim özel üye ve sponsor tagım bitti ama yarışmalardan birinde 3cü olmuştum yani discord kanalında durma hakkım var dimi şimdi :D.
bu arada discord dan özel üye ve sponsor tagım alınmamış henüz .

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
benim özel üye ve sponsor tagım bitti ama yarışmalardan birinde 3cü olmuştum yani discord kanalında durma hakkım var dimi şimdi :D.
bu arada discord dan özel üye ve sponsor tagım alınmamış henüz .
Discord üzerindeki taglar ömür boyu.

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu puanlar yeni mi geldi nasıl kazanıyoruz bu puanları?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...