Duyuru Gamer Forum Meclisi: Örnek Konu Uygulaması

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
142550

Gamer Forum Meclisi: Örnek Konu Uygulaması
Herkese merhaba sevgili forum üyeleri, bugün sizlere Türkiye'nin en büyük oyuncu forumu olan Gamer'ye yeni gelen sistemden bahsetmek istiyorum. Sistemimizin adı: Örnek Konu! Uzun zamandır süregelen bu fikre, derin filtreleme işlemleri sonucunda vardık. Şimdi ise, bu sistemi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Örnek Konu Nedir?
Örnek konu, her hafta düzenli seçilen tek bir konudan oluşur. Yardım, İstek, Crash konuları olmayan ve Bakır Cezve ödüllerinin geçerli olduğu hiçbir kategoride olmayan konular, otomatik olarak Örnek Konu adayı olur. En düzenli, akıcı ve bilgilendirici konu seçilir ve örnek konu yapılır. O hafta yeterli düzeyde bir konu yok ise örnek konu seçilmez, bir sonraki haftaya devretmez.

Şartlar
Öncelik şart; açılan konunun Örnek Konu seçilebilmesi için, "Konu Dışı-Genel" kategorisinde olmamasıdır. Bir diğer şart ise; sadece ve sadece üyeler örnek konu sahibi olabilir. Yazar, Destek ve Yönetim ekibinden Örnek Konu seçilmez. Başka bir şart da konunun özgün olmasıdır. Alıntı ve benzeri konular elemeye dahi giremezler. Örnek Konu için son şart ise; konunun en az 120 kelimeden oluşmasıdır.

Ödüller
Konu, sınırsız olarak yıldız ön eki alır ve 1 hafta boyunca konu sabitleme alır.

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu dışı genel için geçerli olmadığı için bu yasa tasarını veto ediyorum.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Yıldız ön eki sadece görünüş mü? Forumda 15 dakikadır yıldız konu arıyorum. Her forumu tek tek gezmeden bulamıyor muyuz?

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Yıldız ön eki sadece görünüş mü? Forumda 15 dakikadır yıldız konu arıyorum. Her forumu tek tek gezmeden bulamıyor muyuz?

Merhaba,

Evet; sadece görünüm olarak görev yapıyor yıldız ön eki.

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Nadiren de olsa forumda güzel şeyler oluyor, bu danışman işine ben de mi girsem napsam?