Gamer: Fotoğraf Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Merhabalar, güzel konsept için tebrik ederim.
Belirtmek istediğim birkaç durum var
Birincisi, fotoğraflarda zaman farkı olabilmeli diye düşünüyorum, örneğin bir üye eskiden çektiği fotoğraflardan biri ile katılabilmeli bence, sonuçta şehirleşme yoğun, artık pek manzara kalmadı. Bu durum zaten kabul ediliyorsa bir şey diyemem tabii
İkincisi, forum geneli yarışmalarda verilen ödülleri yetersiz buluyorum. Özel üyelik veya tag vermek bence pek de azmettirici bir şey değil. Beni pek etkilemedi açıkçası. Steam'den oyun gibi hem daha ilgi çekici hem de forum dışından katılım sağlanabilecek hediyeler seçilse çok hoş olmaz mıydı ^_^
Üçüncüsü, katılımcılara "Kış Fotoğrafçısı" etiketi verilmesi hoş olmuş, bu yüzden bile katılınabilir
Dördüncüsü ise, elinizi beğenmedim
İyi forumlar

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Merhabalar, güzel konsept için tebrik ederim.
Belirtmek istediğim birkaç durum var
Birincisi, fotoğraflarda zaman farkı olabilmeli diye düşünüyorum, örneğin bir üye eskiden çektiği fotoğraflardan biri ile katılabilmeli bence, sonuçta şehirleşme yoğun, artık pek manzara kalmadı. Bu durum zaten kabul ediliyorsa bir şey diyemem tabii
İkincisi, forum geneli yarışmalarda verilen ödülleri yetersiz buluyorum. Özel üyelik veya tag vermek bence pek de azmettirici bir şey değil. Beni pek etkilemedi açıkçası. Steam'den oyun gibi hem daha ilgi çekici hem de forum dışından katılım sağlanabilecek hediyeler seçilse çok hoş olmaz mıydı ^_^
Üçüncüsü, katılımcılara "Kış Fotoğrafçısı" etiketi verilmesi hoş olmuş, bu yüzden bile katılınabilir
Dördüncüsü ise, elinizi beğenmedim
İyi forumlar
Maalesef, fotoğraflar güncel olmalı. Ödülleri ben ayarlamadım, yönetim ekibi belirliyor. Steam'dan oyunlar için çekilişler oluyor onlara da katılabilirsiniz. Yorumunuz için teşekkürler, iyi forumlar dilerim.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsmimizi nereye yazmamiz gerekiyo

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Photoshop kullanmanın yasak olduğunu belirttik, 2 tane fotoğraf çekmemiz gerekiyor. Biri arka planın net bir görüntüsü diğeri ise, arka plan ile çektiğimiz kağıtta ismimizin bulunduğu fotoğraf.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Photoshop kullanmanın yasak olduğunu belirttik, 2 tane fotoğraf çekmemiz gerekiyor. Biri arka planın net bir görüntüsü diğeri ise, arka plan ile çektiğimiz kağıtta ismimizin bulunduğu fotoğraf.
yani guncel bi resim olmak zorunda 9_9

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Fotoğrafımızda pencere bulundurabilir miyiz? (Daha doğrusu bulundurmalı mıyız çünkü öbür türlü pencereden çekilip çekilmediğini anlamak biraz zor :D)

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Fotoğrafımızda pencere bulundurabilir miyiz? (Daha doğrusu bulundurmalı mıyız çünkü öbür türlü pencereden çekilip çekilmediğini anlamak biraz zor :D)
İstersek bulundurabiliriz, istersek bulundurmayabiliriz. O konu fotoğrafı çeken kişiye bağlı. Ama, fotoğrafın bize ait olduğunu kanıtlamak adına kurallarda bahsettiğim 2. fotoğraf şart.

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Balkondan çeksek bir şey olmaz değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...