• rabisu

14 may 19

Duyuru Gamer Türkiye Minecraft Server Oylamaları Plugini

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.

byBluera

A steady stream of a madness
Genel Yetkili
Geliştirici
Ruh Hali
Günceldir arkadaşlar, karşılaştığınız hataları veya önerilerinizi özel mesaj yolu ile bildirmeyi mutlaka unutmayın!

byBluera

Genel Yetkili
Geliştirici
Ruh Hali
PaperSpigot ile alakalı olan sorunların düzeltildiği 0.2.1 güncellemesi yayında!

4kr3p

Play.CraftAlquist.Com #ÇEKEMEYENLERE İNAT!
Ruh Hali
Elinize Kolunuza Sağlık.
İnş Daha Güzel Şeyler Başarırsınız. Ancak Ben Sunucumda Kullandım Ve Sunucum Üzerinde Kapalı Ndn Olabilir Herhangi Bir Farklı Plugin Desteklemesi Varmı (Zorunlu Kılınan Destek Plugini ?) Var İse Yardımcı Olursanız Sevinirim.

byBluera

Genel Yetkili
Geliştirici
Ruh Hali
Elinize Kolunuza Sağlık.
İnş Daha Güzel Şeyler Başarırsınız. Ancak Ben Sunucumda Kullandım Ve Sunucum Üzerinde Kapalı Ndn Olabilir Herhangi Bir Farklı Plugin Desteklemesi Varmı (Zorunlu Kılınan Destek Plugini ?) Var İse Yardımcı Olursanız Sevinirim.
Merhaba, eklenti kendini bazı durumlarda devre dışı bırakır. Bu sebeplerin tamamını ise konumuzda belirttik. Gözden geçirmenizi rica ederim.

4kr3p

Play.CraftAlquist.Com #ÇEKEMEYENLERE İNAT!
Ruh Hali
Merhaba, eklenti kendini bazı durumlarda devre dışı bırakır. Bu sebeplerin tamamını ise konumuzda belirttik. Gözden geçirmenizi rica ederim.
Konunuzu Tekrardan Baştan Sona Okdum Elinize Sağlık Çok Güzel Olmuş.
Ancak Vote Konusu Açılmayınca Çalışmıyorumuş Onu Farkettim Konu Onaylanmaları Çok Saat/Gün ?

byBluera

Genel Yetkili
Geliştirici
Ruh Hali
Konunuzu Tekrardan Baştan Sona Okdum Elinize Sağlık Çok Güzel Olmuş.
Ancak Vote Konusu Açılmayınca Çalışmıyorumuş Onu Farkettim Konu Onaylanmaları Çok Saat/Gün ?
Teşekkür ederiz. En kısa zamanda onaylanacaktır. :1:

byBluera

Genel Yetkili
Geliştirici
Ruh Hali
Merhaba değerli Forum Gamer ailesi.

Minecraft Server Oylamaları eklentisi için yaz aylarında, sizin için daha yayınlamadığımız birtakım versiyon geliştirmeleri yapmıştık. Zorlu bir durum olmadıkça küçük güncellemeler yapmadığımızdan, daha fazla özellik ekleyip öyle yayınlayalım düşüncesiyle hareket etmiştik. Tabii yoğunluğumdan dolayı da birçok gelişim havada kalmıştı.

Gerçek hayattan tanıdığım ve Minecraft server işleri ile şöyle böyle uğraşan güvenilir bir dostum, bir sohbet esnasında laflaşırken konunun denk gelmesi üzerine, yaptığım yarım olan geliştirmeleri toparlayabileceğini söyledi. Ben de çok mutlu oldum. Bu da bir güncelleme gelme olasılığının olduğunu gösteriyor. Henüz tam bir kesinlik kazanmasa da, meraklıları için belirtmek isterim.

Eklenti ile alakalı olan sorunlarda, destek amaçlı herhangi bir site yönetici arkadaşımdan bilgi alabilirsiniz. Yaşanan destek sorunlarından dolayı şahsım adına özür diliyor, ilginizden dolayı da teşekkür ediyorum.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
Ruh Hali
oylama mekaniğinin iyi olmadığını düşünüyorum, fazlasıyla kullanışsız çok zahmetli (-1)

noxy

Ağaç Yumruklayıcı
Merhabalar Benim Konular Hala Onaylanmadıda Beklemedeyim Hala. :) Oy Konumda Öyle