Gamer: Minecraft Skin Yarışması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Minecraft Skin Yarışması

Merhabalar!
Hırkanızı sarındınız, terliklerinizi giydiniz ve terasa çıktınız diyelim, niçin yaptınız bunları? Çayın demlenmesini mi bekliyorsunuz? :cay: Yahut belki de yarışmaya katılmış ve yarışmanın sonuçlanmasını bekliyorsunuzdur? O soğukta ne kadar bekleyebilirsiniz? "Neler oluyor?" diye soruyorsanız, sizler için Minecraft Skin Yarışması düzenliyor olduğumuzu da söylemiş olalım. Aslında yarışmanın daha erken yapılması planlanıyordu fakat TEOG Sınavı'na hazırlanan üyelerimiz için yarışmanın başlangıç tarihi değiştirildi, umarız sınavları iyi geçmiştir. :durt:

Yarışmamız oldukça basit, yapmanız gereken tek şey "okul yolunda öğrenci" temalı bir Minecraft Skin'ini hazırlamanız ve bize göndermeniz. Yarışmaya katılmak için 11 Aralık 2016, saat 12.00'a kadar yaptığınız Minecraft Skin'i aşağıdaki şartlar çerçevesinde bize ulaştırmanız gerekiyor.

Skin teması: Okul yolunda öğrenci
Son başvuru tarihi: 11.12.2016
Başvurular: Özel mesaj ile yapılacak. Başvurmak için tıklayınız.

Şartlar ve kurallar:
  • Her üye sadece 1 adet skin ile yarışmaya katılabilir.
  • Üyeler alternatif hesaplar ile yarışmaya katılamazlar.
  • Esinlenme tartışmalarını önlemek amacıyla başvurular özel mesaj üzerinden yapılacaktır. Şu linke tıklayarak başvuru için özel mesaj yollayabilirsiniz. >>> Şimdi Başvur.
  • Fotoğraflar https://resim.hosting/ adresine yüklenmelidir. Minecraft Skin'i sağ, sol, ön ve arkadan çekilmiş fotoğrafları ile başvuruya eklenmelidir. Fotoğraf çekimini oyun içinden de yapabilirsiniz.
  • Skinleriniz size ait olmalıdır, yarışmaya katıldığınız skin daha önce başka bir yerde yayınlandıysa yarışmadan elenmeniz söz konusu olacaktır.
  • Başvuruların bitiminde, kazananın belirlenmesi için tüm skinlerin fotoğrafları yetkililer tarafından foruma yüklenerek, tüm forum üyelerine açık bir oylama ile kazanacak olan skinin seçilmesi sağlanacak.
  • Kontenjan sınırlaması yoktur fakat istenilen katılım olmaması durumunda yarışma iptal olabilir. Katılımcı sayısının artması durumunda 2. ve 3. olan üyeler için de ödül getirilebilir.

Kazanan:
  • Kazanan üyemiz 2 Aylık Özel Üyelik sahibi olacaktır.
Örnek fotoğraf çekimi:

İyi forumlar dileriz.
Gamer Yönetim Ekibi

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
eğlenceli bir yarışma olacağa benziyor hemen skinimi hazırlamalıyım :) böylece kazanmak için bir şansım olur ve adımı WWE Türkiye olarak değiştirebilirim forumun böyle eğlenceli yarışmaları hoşuma gidiyor

Olumun_4_Kolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu konularda çok beceriksiz ve üşengeç olduğum için katılmayacağım. Herkese bol şans diliyorum .)

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yapıcam ben bişiler herhalde üşenmezsem :D

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katılıyım ya :D Şimdiden yapmaya başladım :p Katılanlara kolay gelsin :şapka:

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yarışmaya katılmadım. Fakat aklıma güzel bir skin geldi..
En nihayetinde konsept "Okul yolunda Öğrenci" değil mi?
O zaman sizin yerinizde olsam asfalt skini üstüne 2x2 kırmızı bir kare çizer atardım xd

DustyPathway

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eskiden bayağı bir skin tasarlardım,şimdilerde pek oyuna giremediğim için tasarlamayı da bıraktım,bir ihtimal girerim belki yarışmaya.

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yarışmamız hala devam etmektedir, skinlerinizi gönderirken önden, sağdan, soldan ve arkadan fotoğrafını göndermeyi unutmayın, iyi şanslar!

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Katılan Arkadaşlara Başarılar

AdexTR

Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Başvuruların bitişi 11 Aralık 2016, saat 12.00 olarak belirlenmişti, hatırlatalım dedik. Katılımcılara başarılar dileriz.

AdexTR

Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
"Başvuruların bitiminde, kazananın belirlenmesi için tüm skinlerin fotoğrafları yetkililer tarafından foruma yüklenerek, tüm forum üyelerine açık bir oylama ile kazanacak olan skinin seçilmesi sağlanacak" demiştik.

Oy verme işlemi, 14.12.2016 saat 20.30 'da başlar, 21.12.2016 saat 20.20 'de biter. Başarılar dileriz.
Siz de oy verin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...