GamerBilisim.Com | Yeni Sunucu Dell R710 | Anında Teslimat!

JusTBlueTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Pekala, bu premium hesap gift code olarak gelicek değil mi?
STOK Olarak varsa öyle veriliyor, Yoksa 2. el olarak verilir DİPNOT : 2.el "GamerBilişim" tarafından kullanılanı verirler!

kardesim herhangı bı belgen yokken ltd. şti. yazmak neyine :D
gamer bilisim çözümleri "ltd. sti." :D
hiçbir belgen yok + dolandırıcısın + 2 feyk hesap açıp iyi yorum yapıyosun + OXXO teman warez
sitede birsürü sayfa var yarısı _blank :D
hala gelmiş burda laga luga yapıyosun

bide iyi kötü her yoruma bot gibi "Yorumunuz için teşekkür ederiz" yazmazsan daha iyi olabilir
Yorumunuz için teşekkür ederiz :) Konu hakkında güncelleme yapıldı lisanslar eklendi.

enes062003

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tamam warez konusu +
LTD ŞTİ ? kafana göremi yazdın belge olmadan
ys ?
vergi levhası ?
sitedeki _blank sorunları

bide hala botluk yapıyon :D yorumun için teşekkürler yönlendiriliyorusunuz : cevap :DAS

JusTBlueTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tamam warez konusu +
LTD ŞTİ ? kafana göremi yazdın belge olmadan
ys ?
vergi levhası ?
sitedeki _blank sorunları

bide hala botluk yapıyon :D yorumun için teşekkürler yönlendiriliyorusunuz : cevap :DAS
Yorumun için teşekkür ederim :) Botluk değil efendim "saygı" sorularınıza cevap verelim
Yer Sağlayıcı Belgesi : Evraklar tamamlanmadı efendim tamamlandı zaman eklencektir.
Vergi Levhası : Gerekli konu hakkında iletişim kuruldu Vergi Ödemek için bizim bir kazancımız oldu zaman vergi levhası alıncaktır, Alınan paralar sunucu ödenir artarsa Lösemiye bağış yapıyoruz "Kanıt" İsterseniz fiyat tutarını karaladıkdan sonra gösterilir ama bağışın kanıtı olmaz.
Sitedeki Sorunlar : Sitemizdeki güncellemeler devam ediyor, "WHMCSX" Yeni tema cıkarcak cıktığı zaman satın alıncaktır zaten Temamız "Serhat Yalçın" zamanında aldı ve kaldı için kullanıyoruz, Peki firma sahibi kim derseniz ortak vardır. 2 Kişi yönetiyor, 5 Kişi çalışıyor.
LTD ŞTİ : İçin soruyorsanız bu konu hakkında burda hak veriyorum fakat Google başta cıkması için yazılmıştır "SEO" Modül aldık düzeltilcektir.

YENİ ÜRÜN EKLENMİŞTİR.
https://www.gamerbilisim.com/mcbunge.php

AtarliNetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gereksiz Yorum Yaziyorsunuz ve Gayet Guzel Bir Hosting Firmasi Sunucumu Buraya Tasidim 20MS Altina Dusmuyor Sunucum Gayet Basarili Basarisiz Diyenler Test Etmemis Veya Satin Almamis Gamerbilisim Gelisirse Arkalayacaklar Olur Elbet Basarilar Dilerim Gamerbilisim

JusTBlueTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel Bir Bilisime Benziyor Denicem
Yorumunuz için teşekkür ederim, İYİ FORUMLAR.

Güzel Bir Bilisime Benziyor Denicem
Gereksiz Yorum Yaziyorsunuz ve Gayet Guzel Bir Hosting Firmasi Sunucumu Buraya Tasidim 20MS Altina Dusmuyor Sunucum Gayet Basarili Basarisiz Diyenler Test Etmemis Veya Satin Almamis Gamerbilisim Gelisirse Arkalayacaklar Olur Elbet Basarilar Dilerim Gamerbilisim

Yeni Sunucu "GamerBilişim'e" gelmiştir TÜRKİYE Lokasyon Dell R710!
www.gamerbilisim.com

CapScroll

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Whois'ten aldığım kaynaklara göre domain 30.11.2016 Tarihinde oluşturulmuş. O zaman büyük ihtimal 2015 Yılında hizmet vermeye farklı firma adında başladınız, site offline akıllarda tek soru müşteriler ne durumda, acaba makineler direk kapandı mı yoksa süresini mi bekledi :S Eğer yenisini açmak istersen nulled whmcs + kendim düzenlediğim sağlam warez temalarım var OVH'den makine alır bu konularda tecrübesiz olanları bizim makine bizim DC diye kandırırız birde sahte belgeler bastık mı işi götürürüz ha ne dersin ? :durt: