Geçenlerde Yaşadığım Esrarengiz Olay

WheeZeTR

Live together, die alone.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
142692

Her zamanki gibi sıradan bir Cuma günüydü. Sabah uyandım ve günümü akşama kadar bilgisayarda geçirdim. Artık Cuma'yı geride bırakmıştık ve Cumartesi'ye giriş yapmıştık, saat gece 01:30 civarlarındaydı. Çok uykum gelmişti ve bilgisayardan kalkarak yatağa gittim. Kedim yatağın üzerindeydi onu biraz yana çektim ve yatağa uzandım. Bir sıkıntı vardı ki uyuyamıyordum, çünkü; dışarıda 5-6 kedi miyavlayıp duruyordu. Dışarı çıktım ve kedileri uzaklaştırdım. Tekrar eve çıkıp yatağıma geldim. Bu sefer uyudum. Fakat tahmini olarak 1 saat sonra uyandım çünkü bir şey beni ters çevirdi gibi hissettim. Kedim patileriyle beni çevirmişti, o fiziğiyle beni nasıl çevirebilir ki? Korkmaya başladım ve içeriye gidip biraz televizyon izledim fakat kendi yatağımda tek yatmaktan korkuyordum. Annem ve babamın olduğu odaya gittim ve yerde bir yatak vardı orada uyudum. Sabah kalktığımda dün geceyi düşünüyordum ve kedime hiçbir şekilde yaklaşmıyordum. Böyle bir şey yaşadığımı babama söyledim, babam gülerek; saçmalama dermişcesine bir cevap verdi ama gün bu olaydan dolayı psikolojim bozulmuştu. Onlarda endişelenmeye başladı ve ertesi gün olunca beni bir psikiyatriste götürdüler. Psikiyatrist bazı genel sorular vs. sordu ardından bana bir anda "Şu anda odada kaç kişiyiz?" gibi bir soru sordu. Ben de bu soruya "5 kişiyiz" diye cevap verdim. Annem bir anda ağlamaya başladı, ne olduğunu hala anlayamıyordum. Doktor, peki şu anda kimler var burada diye bir soru yöneltti, ben de, Ben, siz, annem, babam ve sizin kızınız diye cevap verdim. Doktor babama bir şeyler fısıldadı ve benden korkuyormuş gibi bakışlar atıyorlardı artık bana. Aslında doktorun kızı o odanın içinde yokmuş, ben bir cin görüyormuşum orada. Bir anda doktorun kızı ortadan yok oldu ve artık ben de ağlamaya başladım. Ardından eve gittik artık psikolojim iyice bozulmuştu, annem ve babam bana yaklaşmıyordu bile. İntihar etmek aklıma gelmişti. Evin çatısına çıktım ve tam atlayacakken, uyandım. Aslında hepsi bir rüyaymış.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
artık odamda kalamıyorumdur, benimde inanılmaz(!) korkunç gerçek hikayemi okumak isteyenler, şöyle buyursun
geçen çarşambaydı, odamda bilgisayar oynuyordum gece yarısı falandı. evde iki tane kuş besliyorum, biri odamda diğeri ise salonda. salondaki kuşum her zaman öter, hiç susmaz fakat odamdaki kuşum çok nadir ve sadece odada biri varken öter. hatta odada yabancı biri, benden başka, varken deli gibi öter. artık çok uykum gelmişti ve yatmaya karar verdim fakat bir türlü uyuyamıyordum, salondaki kuşum aralıksız ötüyordu. gittim ve kafesinin üstünü örttüm ve sustu. daha sonrasında su içmek için mutfağa gittim ve bir anda kuşlardan biri deliler gibi ötmeye başladı. ben ilk önce biraz önce üstünü örttüğüm için kızmış olabileceğinden salondaki kuşa gittim fakat o ötmüyordu. öten odamdakiydi. işte hikaye burda başlıyor. bir anda öyle korktum ki dondum kaldım. odama gitmeye korkuyordum. birkaç saniye durdum ve cesaretimi toplayıp yavaşça odaya ilerledim. kuş hala ötüyordu. odamın kapısına geldim ve hızla içeri baktım, karşılaştığım manzara pek hayal ettiğim gibi değildi. annem odama internet gittiği için modemi resetlemeye gelmiş. kabus gibi bir andı.

KadirBerk

Oynar Başlıklı Sewiom
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tam yazacaktım siccin ve dabbe serisini izlemeyi bırak sonunu görünce vaz geçtim :C

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
boşuna demiyolar işte iki kere düşünün diye

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Rüyamda şunu görmüştüm.

Sonum sabaha gülme kriziyle uyanmaktı.