Yardım Geçersiz Komut Girince

Ayhan_Samed

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Geçersiz bir komut girince Baştaki Yazan Batihost Yazısını Nereden Değiştirebilirim
148530

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Öncelikle merhaba @Ayhan_Samed,
birçok yerde olabilir, her pluginin "messages", "config" metinlerine bakman, hatta her Skript'in içine bakman lazım. Tabii bazı pluginlerin "messages" bölümü jar yazılımının direk içinde, örneğin Essentials'ın. Bunun için essentials.jar'a sağ tıklayıp, winRAR ile açarak içindeki messages.properties içeriğini masa üstüne alıp, değiştirip sonra tekrar winRAR içine atman gerekiyor. Birde içinde messages_tr.properties vardır ona da bakarsın. Şimdiden kolay gelsin.

Ayhan_Samed

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Öncelikle merhaba @Ayhan_Samed,
birçok ye olabilir her plugin'in messages, config yerlerine bakman lazim her skŕipt'in içine bakman lazım tabii bazı pluginler'in messages bölümü jar'ın içinde örneğin essentials'ın. Bunun için essentials.jar'ı sağ tık > winRAR ile aç içindeki messages.propertias içeriğini masaüstüne al ve değiştir sonra tekrar winRAR içine at birde içinde messages_tr.propertias vardır o da olabilir ona da bakarsın. Şimdiden kolay gelsin...
Bilgi verdiğiniz için teşekkürler ama sorunum çözülmedi tam olarak hangi pluginden kaynaklı olduğunu bulamıyorum.

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Hangi komutu girince çıkıyor?

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Kusura bakmayın eve yeni geldim, istediğiniz yeri buldum sanırsam.

spigot.yml girin içinde unknown-command diye bir yer olacak, oraya bir bakar mısınız?