Geçmişe Bir Göz Atalım ;)

Fraskla™

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dürüst olayım,Benim tanrı inancım yok,Ama senin inancına bir şey diyemem,Herkes neye inanmak istiyorsa ona inanır.

Doğru, senin neye inanıp inanmayacağın, kendine bağlıdır. Fakat bir gün, ALLAH'ın büyüklüğüne herkes inanacak. Ki o gün, pişmanlıklar fayda etmeyecek..

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Live Ha senin dinini bilmem[Belki hristiyan belki yahudi belki ateist veya müslüman]Ama birgün cuma namazindan sonra kiyametin kopacaği bellidir.O yüzden sonsuz Dünya için kullanilamaz.Diğer gezegenler içinde.Kiyamet koptuğunda onlarda patlicak.Hatta belki ilk onlar patlar he ne dersin?Bizim dinimizce bunu Allah bilir.Ve Allah tanrı değildir.Bizde tanri yoktur.Melek vardir.Sizin dininizce ne denir bilmem.

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğru, senin neye inanıp inanmayacağın, kendine bağlıdır. Fakat bir gün, ALLAH'ın büyüklüğüne herkes inanacak. Ki o gün, pişmanlıklar fayda etmeyecek..

Dini konularınızı özel olarak konuşun,forumu kirletmeyin.Bir de sonsuz diye bir şey neredeyse var.Big Bang patlamasından sonra evren gittikçe büyümeye başladı ve büyüyor.

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dini konularınızı özel olarak konuşun,forumu kirletmeyin.Bir de sonsuz diye bir şey neredeyse var.Big Bang patlamasından sonra evren gittikçe büyümeye başladı ve büyüyor.

Adam akilli okusaydin Dünya için yok dedim.!

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaz yaz düzenle yöntemini kullanıyor onu diyorum.Vede benimle bilim hakkında tartışmaya girmemenizi öneririm.

berkegm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft screenshots yerine tvde açsan daha iyi olurdu. Ah eski günler. Indevler ne güzeldi :) (Indevi bilmiyorum bile xd ) İlk olarak 1.0.6da oynamistim :)