Geçmişe Bir Göz Atalım ;)

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bos beyinliyim.Ama Hatimimde!Sen Kurani-kerimi okudunmu?Kiyamet birgün gelecek!
Gelmeyecek diyen var mı?Elbet gelecek.Fakat tek yaşanabilir gezegen dünya değil.Sadece kıyamet yakın zamanda kopmayacak dedim.Dini konuları tartışmakta yasak bilgin olsun.

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gelmeyecek diyen var mı?Elbet gelecek.Fakat tek yaşanabilir gezegen dünya değil.Sadece kıyamet yakın zamanda kopmayacak dedim.Dini konuları tartışmakta yasak bilgin olsun.

Sonsuzluk var diyosun!:Tamam kabul.Uzay sonsuzdur.Ama dünya değil işte anlayin şunu!He eğer yanliş anladiysaniz.Dünya sonsuza kadar yaşamicak demek istedim.

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonsuzluk var diyosun!:Tamam kabul.Uzay sonsuzdur.Ama dünya değil işte anlayin şunu!He eğer yanliş anladiysaniz.Dünya sonsuza kadar yaşamicak demek istedim.

Bende diyorum ki dünya dışında gezegenlerde de yaşanabileceğine ve kıyamete kadar teknolojinin gelişeceğini düşünürsek...

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende diyorum ki dünya dışında gezegenlerde de yaşanabileceğine ve kıyamete kadar teknolojinin gelişeceğini düşünürsek...

Bende ayni fikirdeyim.İhtiyaçlar farkli gezegene götürülüp yaşanalabilir

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konunun içine ettiniz tartışcaksanız MESAJ ATARAK TARTIŞIN BURAYI KİRLETMEYİN!!!!!