Gelin Bir Şekilde Hardcore Bir Survival Çevirelim, Modlu Veya Vanilla Hiç Fark Etmez

De_PrezV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dostlar , ben Muhammed. 1.4.7 ile başlamış bir oyuncuyum , uzun zamandır oynuyorum , yaşım 21 :) Ve hiç olmaz sa 18+ üstü arkadaşlar ile zaman geçirmek istiyorum , oynadığım tek oyundan sıkılmaya başladım çünkü :) genelde hardcore sunucular arıyorum , ve bulamıyorum :) Eğer aklınızda bununla ilgili bir fikir var sa ve sizde zaman geçirebileceğiniz bir arkadaş arıyorsanız :) Buyrun gelin , Modlu veya Vanilla , her türlü hardcore sunucu veya ortak map'te takılabiliriz :)

SneakySpyDa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim bi mod paketim var. Ama malesef yaşım 15. Istersen ekle oynayalım? Skype : LordOfEyes
Ekleyemezsen sen atarsın artık :D. Minecraftım orjinaldir.
Modpack uzay üzerine ağırlıklı 45- falan modludur. 32 Bit windows kullanıcıları da girebilir.
Haydi görüşmek üzere. Umarım eklersinde oynarız :)

4732

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bir süredir Overgrown packinde oyunuyorum, hardcore için uygun bir pack değil ama eklersen aynı mapde ortak olarak oynuya biliriz, takas falan yaparız :) ve yaş 18
DC: 4732#8840

De_PrezV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benim bi mod paketim var. Ama malesef yaşım 15. Istersen ekle oynayalım? Skype : LordOfEyes
Ekleyemezsen sen atarsın artık :D. Minecraftım orjinaldir.
Modpack uzay üzerine ağırlıklı 45- falan modludur. 32 Bit windows kullanıcıları da girebilir.
Haydi görüşmek üzere. Umarım eklersinde oynarız :)
Dostum Ben Skype Kullanmıyorum :) Discord kurabilirsen neden olmasın , uygun bir mod paketi bulup oynayabiliriz.

ValotraPru

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
heyo dc eklersen konuşabiliriz dc:
!! ValotraPru !!#6035

_DanilPlay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum Ben Skype Kullanmıyorum :) Discord kurabilirsen neden olmasın , uygun bir mod paketi bulup oynayabiliriz.

Mümkün olursa Modluu Hoşuma Gider Discord tan Eklersen Oynaya Biliriz !!Kralpasa!!#9297