Gelişen Türkiye (Sunucuları Yormadan İşlem Yapısın) !!!! Başvuru için Numara Aşağıda

KopuqS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepinize Merhaba Arkadaşlar
forum.gamer da baya önceden beri bulunmaktaydım çeşitli projeler yapıp yardımcı olmaya çalıştığım konularım oldu bi ara verdikten sonra tekrardan karşınızdayım ama tek olarak bu görevi üstlenmek bana göre fazlasıyla zaman kaybı olabilir bundan dolayı ekip arkadaşları aramaktayım her neyse biz konumuza geçelim.
Hedeflenen İş ?
sadece forum.gamer ailesinden bu konu açılacağını düşündüğümde burdayım çoğu arkadaşımız skriptlerin server i yorduklarını söylemektedir
tabii ki gereksiz kodlamalar ve yapılan içerikten dolayı fazlasıyla sunucuyu yorduğu söylenmesede loop lamalarda server'i birazda olsun yorabilir (oyuncu sayısına göre) daha fazla yormaktadır :)
Bizim yapmakta olduğumuz sistem server'in içine bir skript ile istenilen skriptleri kullandırabilmek olacaktır bu olay server'de bulunan skript'in iç kodlarında byte ı etkilemeden tamamen tasarruflu bir sistem olacağını hedeflemekteyiz ben bunun hakkında ilk örneğimi yaptım ama şu an için paylaşıma açmayı düşünmüyorum yaptığım örneği görmek isteyenler Whatsapp: ( 0553 553 5353 ) numaraya mesaj atabilirler skriptte güzel şeyler başarılabilir arkadaşlar bunu biz topluca yapmaktayız bu arada kendimden kısaca bassedeyim Ben Sertan Gökcan (18) Yaşındayım yeni Meslek lisesinden mezun oldum MYSQL PHP HTML Bootstrap ve Skript üzerine uğraşmaktayım kendi serverimizi tekrardan açacağız ve tamamen sitenin kodlamasını ben üstlenmiş bulunmaktayım sende ekibe katılmak istiyorsan bana mesaj atman yeterli
g2XE5N.png

Son düzenleme:

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
konuyu okumadım ama numara gerçekse çok sağlammış 30-40 bin lira eder

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Ortada bir sunucu var ise işlemci kullanımı kesinlikle vardır. Ne yaparsan yap bunun önüne geçemezsin. Sunucunun yorulmasını engellemek için gereksiz disk kullanımı, gereksiz işlem gerektiren pluginler vs. kullanılmamalı. Sırf skriptin sistemi yorduğunu düşünerek bu kadar uğraşılacak projelere girmek yerine 1 haftada java öğrenilip plugin yazılabilir.