Gerçek hayat mod paketi

Mod Paketimiz Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    29

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Daha önce paylaşmış olduğum mod paketi olan RealLife MoDPacK Forge 1.6.4 olanı sildim ve başka modlar ekledim.

BU mod paketinde olanlar,
Normal ilerlerken kendi vücudunuzu görebilirsiniz.
Gerçekçi hareketler yapabilirsiniz.
Suda gerçekten yüzüyor.
Elinize parlak bir şey aldığınızda gece lambası gibi etrafınızı aydınlatıyor. (Terrariadaki gibi)
Aile kurup çocuk yapabiliyorsunuz.
Kendi köyünüzü ve koloninizi kurabiliyorsunuz.
Sırt Çantası yapabiliyorsunuz.
Binlerce Zırh silah ve Kazma yapabiliyorsunuz.
Demir cevherini kömürle birleştirip Çelik yapabilir ve bunlarla geliştirilebilen gerçekçi silah yapabilirsiniz. (Sniper tabanca pompalı vs vs vs)
The Walking Deaddaki karakterlerle karşılaşabilirsiniz. Yalnız hepsi düşman.
Kendi spawnerinizi yapıp bir mobu craft edip spawnere yerleştirebilirsiniz.
Hediye süs vs vs bloklar yapıp evinizi dahada güzelleştirebilirsiniz.
Ve en önemlisi Mount And Blade modu ile bir elinize kılıç diğer elinize kalkan alıp F tuşu ile duvardan Duvara zıplayabilirsiniz.

Mod paketimizde 55 Adet Mod bulunmakta.
Ve hala geliştiriyorum. Büyük ihtimal ile 2015 te biter gibi geliyor.

Yapmanız gereken %appdata% daki .minecraft dosyasını bi yere taşımanız veya silmeniz. Sonra zip dosyasındaki .minecraftı içine atmanız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar.

Fazla söze gerek yok buyrun LINK
Alın VirusTotal Linki

Son düzenleme:

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim ben sana bir tavsiye veriyim ama önce mod paketin çok iyi olmuş en güzel modları bir araya getirmen (comes alive) bence 40-60 modda kal yoksa herkesin canavar gibi bir pcsi yok .

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
56 Mod yapmayı düşünmüyorum zaten. 55 Kafii. Bu modda yogboxtaki insanlardan daha cok NPC Var.
Belki bir sonraki güncellemede bazı modlar eksilebilir. Mesela önceki mod packimden orespawn modunu kaldırdım. Çünkü Dev arılar gelip ailemi öldürüyodu. Ama baz gereksiz modları silip tarım modu vs vs vs tam gerçek hayata benzetebilirim. Bu modlu oyunu oynamanızı tavsiye ederim.

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
56 Mod yapmayı düşünmüyorum zaten. 55 Kafii. Bu modda yogboxtaki insanlardan daha cok NPC Var.
Belki bir sonraki güncellemede bazı modlar eksilebilir. Mesela önceki mod packimden orespawn modunu kaldırdım. Çünkü Dev arılar gelip ailemi öldürüyodu. Ama baz gereksiz modları silip tarım modu vs vs vs tam gerçek hayata benzetebilirim. Bu modlu oyunu oynamanızı tavsiye ederim.
benden sana bir tavsiye veriyim millenaire modu ile comes alive modunu beraber kullanma bide modları tam seçmişssin seçimlerin güzel bide buildcraft gibi modları yüklersen dahada iyi olur sanki

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
konu fazla detaysiz sadece açıklama yapmışsın nerede bunun oyun içi görüntüleri nerede mod listesi nerede gereken modları (forge örn: bspkrscore) ki forge bilgisi vermen lazımdı ve kurma rehberide yok -1

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üstte bana güvenmiyorsunuz demişsin. Ki bu güvenip güvenmeme işi degil bu forumun bir kuralı.
Tamam kardeşim anladım düzeltiyorum.
konu fazla detaysiz sadece açıklama yapmışsın nerede bunun oyun içi görüntüleri nerede mod listesi nerede gereken modları (forge örn: bspkrscore) ki forge bilgisi vermen lazımdı ve kurma rehberide yok -1
Dostum hepsi içinde. Zaten gerekli olan klasörün nereye atılacağına dair bilgi verdim. O zaman senin gözlüklerinde sıkıntı var. Bulanık gösteriyor git bi değiştir.
İçindeki modları tek tek yazardım ama o kadar zamanım yok.[DOUBLEPOST=1408292662,1408292527][/DOUBLEPOST]senin -1 inle fakir de olmam zenginde. Fotoğraf çekemiyorum çünkü 1 gb ramlik bilgisayardan fazla bir şey bekleme. Sadece modları yüklerim, Açılıyormu diye bakarım, Oyunda dünya yaratınca veya kayıtlı dünyaya giriyormu diye bakarım sorun yoksa zipleyip gönderirim. Senin gibi emek bozguncuları ile işim olmaz. Bu mod packi yapmak 1 yılımı aldı ve senin gibi biri yüzünden heba edemem.[DOUBLEPOST=1408292703][/DOUBLEPOST]
Teşekkürler. Çok iyi bir mod paketi olduğundan eminim.
Teşekkürler

067_Ferhat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mesajim dursun deniyecegim...

Telefondan yazıyorum yanlış yazarsam özür dilerim.

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam o zaman bildirilerine düşsün diye atıyorum bu mesajı. İstediğin zaman indirirsin.

Beyler ben bu mod paketini kazancım olsun diye yapmadım bunuda bilin. Adf Ly dan atsam zaten gelecek para 0.00010 $ 1 doların 10000 de biri zaten. Tek amacım gerçek hata benzete bilmek minecraftı. Shader yükleyecektim ama acayip kasıyordu yükleme ihtiyacı bile duymadım.

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam o zaman bildirilerine düşsün diye atıyorum bu mesajı. İstediğin zaman indirirsin.

Beyler ben bu mod paketini kazancım olsun diye yapmadım bunuda bilin. Adf Ly dan atsam zaten gelecek para 0.00010 $ 1 doların 10000 de biri zaten. Tek amacım gerçek hata benzete bilmek minecraftı. Shader yükleyecektim ama acayip kasıyordu yükleme ihtiyacı bile duymadım.
zaten modsuz da bile shader kullanabilicek insanin en az 2500 tllik bir pcsi olması lazım mesela ben yeni oyun pcsi alıyorum 1 haftaya kalmaz 30 mod + ultra seus shader :) ve bf4 e devam edicem

Warrior15

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
mod nasıl yüklenir - sürüm kaç cevaplayın lütfenn..