Gerçek mi?: Pigbutt Solucanı #2

Egzotiksever

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

"Gerçek mi?" serisi, sizleri yaşayan en garip canlılarla tanıştırıyor ve onlar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Bugünkü misafirimiz ise biraz uzakta yaşayan cinsten!

Sizleri okyanuslarının dibinde yaşayan bir canlıyla tanıştırmak istiyorum: Pigbutt solucanı! Evet, ismi biraz değişik. İsmi "domuz poposu" anlamına geliyor. Hakkında hiçbir bilgi bulunmayan bu canlı okyanusun 1 kilometre kadar altında yaşıyor.

Etiket Listesi: @Midoss @Cardinal41 @Darkkandadr @Iskefiyeli18 @AdexTR @AtomyTR @Muthaphuckkin @Bernard

JaveDesigns

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunun Gibi Çok Canlı Var. Dünyanın En Derin Noktası Olan Mariana Çukurunda.Daha Yeni Keşfedilmiş Birçok Canlı Türü Var.Üstelik Daha Çukurun Dibine Kadar İnilememişken.

MESELA
pulpo.jpg

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Okyanusların baskısına dayanamıyor aletler. Ancak oksijeni yoğunlaştırıp doldurmaları lazım fakat buda dalgıcın ölümüne sebep oluyor. Eğer daha erinlere inersek birçok deniz efsanesinin doğrulanacağı kanısındayım ve daha birçok canlıda keşfedilecektir.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Çukurda ne kadar derine inilirse canlı boyutlarının o kadar küçüleceğine inanıyorum ben. Işıklı mışıklı bişeyler oldukları zaten belli.

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dünyamızı tanıyamamışken uzayla bukadar farazi şekilde ilgilenmek, petrol savaşları vermek çok saçma. Çukura inilebilecek birçok malzeme mevcut fakat hiçbir devlet o külfetin altına girmiyor girmek istemiyor.