Gerçekçiliğin Tam İçinden Bir Oyun : Battlefield 4

Bundan Sonra Hangi Oyun İncelemesi İstersiniz ?

• GTA5

Kullanılan: 3 42.9%
  • Dying Light

Kullanılan: 4 57.1%

• Kullanılan toplam oy
    7
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SoGamez92

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Biraz daha resim koyarsan daha iyi olur bir de bize bildiğimiz oyunları değil bilmediğimiz oyunları tanıtman daha faydalı. :)

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0

Abicim bak senden tek istegim konu basligini editlemen bide icerik .

İcerik benzemis harbiden kirildim birazcik. Benim yazdiklarimla senin yazdiklarin benzemis birazcikin. Biraz daha kendine ozgu yaparsan sorun olmaz. Hani inkar edemicem harbiden bi benzerlik var bide bana sorsaniz... 4 Gun olmadim diye

bide arma 3 daha iyi diyen arkadas (alinti yapmaya usendim) arma 3 bir similasyon oyunu . bir nevi daha gercekci

Son düzenleme:

mertmino

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 gun sonra istanbulda net buldum bugun corluda konuyu editlerim ...

Abicim bak senden tek istegim konu basligini editlemen bide icerik .

İcerik benzemis harbiden kirildim birazcik. Benim yazdiklarimla senin yazdiklarin benzemis birazcikin. Biraz daha kendine ozgu yaparsan sorun olmaz. Hani inkar edemicem harbiden bi benzerlik var bide bana sorsaniz... 4 Gun olmadim diye

bide arma 3 daha iyi diyen arkadas (alinti yapmaya usendim) arma 3 bir similasyon oyunu . bir nevi daha gercekci

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi yazim hatalari icin ozur dilerim
Evet arkadaşım Bende Bu Konuda Senden Ozur Dilerim Fakat Ben Bu Konu Başlığını,İçerikleri Başka Bir Forumda(Bilinmeyen bir Forum) Orda. Arkadaşımdan Gördüm İzin İsteyip Konu Başlığını Ve İçeriklerini Editleyip Koydum Maalesef :( Sonra Bi Arkadaşımız Bana Senin konunu Gösterdi. Gerçekten Senden Özür Dilerim Arkadaşım Hakkına Girmiş Emeğini Çalmış :(... Bundan Sonra Konularımda Daha Dikkatli Olmaya Çalışcağım.ve Tabikide Editlerim Kalbin Kırılmasın Bu Konuda Yeter.

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
sagol dostum

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...