Gerçekçiliğin Tam Ortasından Bir Oyun , Battlefield 4

Bundan Sonra Hangi Oyunu İnceliyeyim

• The Crew

Kullanılan: 3 30.0%
  • Dying Light

Kullanılan: 5 50.0%
  • Terraria

Kullanılan: 2 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar gene ben,

Bugün bilindik bir oyunu bakılmamış bir bakış açısından bir nevi anlatmaya çalışıcam. Gerçi bakış açısı derken oyunla ilgilenmenizde bağlı

EA (Eectronic Arts) tarafından yayınlanan bir oyundur ... Beş tane konsolda bulunmaktadır (Xbox one ,Xbox 360, Playstation 3, Playsatation 4, PC. Benim TOP10 listemde olan bir oyundur. Grafik açısından son derece başarılı olan oyun sizi başka bir dünyaya çeker. Multiplayer (Çoklu oyuncu) bakımından çok fazla olumlu eleştiri alan oyun singleplayer (Tek oyuncu) modundaki hatalardan ötürü biraz kötü eleştiri almıştır. Multiplayer modu rank sistemlidir.Oyunda 5 genişletme paketi vardır ve her pakette 4 Map bulunur. Premium üyelik alarak bunların beşini açabilir dilerseniz tek tek alıp açabilirsiniz. Premium açıkça oyundan daha pahalıdır. Oyunun bulunduğu oyun platformu Origindir. Oyun türü FPS Shooter türündendir. Oyun açıkça şiddet doludur ve azcıkın bağımlılık yapar

Oyunda

Silahlarınız belirli görevleri yapınca açılır onun dışında öldürme puanınıza göre silahın "attachments" yani ek özellikleri açıkır
Oyunda 3 türlü Battlepack blulur. Bunlar "Brone,Sliver,Gold, olmak üzer ayrılır. Bronze'da 3 Sliver'da 4 Gold'da ise 5 tane slot vardır. Her slottan random bir item düşür "Dog tags veya başka şeyler."Oyunda nerdeyse herşeyi kendiniz ayarlarsınız. Hava,Kara,Su olmak üzere gene türüne göre bir sürü araç vardır. Bunların adları çok fazladır ama guruplarına göre Ağır ve hafif olmak üzere ayrılırlar. Oyuna ilk başladığınızda singleplayer ile başlamanızı tavsiye ederim.

Easter Egg

Namı diğer oyun hatası olmadan oyuncuları zorlamak amaçlı yapımcıların yaptığı bazı yerler,odalar,eşyalar,proplar. Benim gözümde en büyük olanı şuana kadar Phantom olmuştur. Sadece BF4 te değil, Tüm seride bu olay vardır

Yenilik Olarak

Yapımcılar oyuna ekstra olarak "Commander" modunu eklemiştir. Tabi buda oyunu eski halinden daha iyi bir hale gelmiştir

Eğer Oyunla birazdaha ilgilenmek istiyorsanız işte size müthiş eklenti paketleri

China Rising

Second Assault

Naval Strike

Dragon's teeth

Final Stand

Battlefield 4'ü 19.99 €'ya satın alabilirsiniz
Eğer oyun hoşunuza girderse 49.99 €'ya Premium Membership alabilirsiniz

Fiyat pahalı geldi diyorsanız G2A gibi sitelerden çok daha ucuza alabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri İse

Minimum

CPU: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz, AMD Athlon X2 2.8 GHz or better
CPU Hızı: x
RAM: 4 GB
OS: Windows Vista SP2 32-Bit (KB971512 System Update ile)
Video Card: 512 MB AMD Radeon HD 3870 / NVIDIA GeForce 8800 GT yada daha iyisi
Boş Alan: 30 GB

Önerilen

CPU: AMD Six-core CPU, Intel quad-core CPU yada daha iyisi
CPU Hızı: x
RAM: 8 GB
Video Card: 3GB AMD Radeon HD 7870 / NVIDIA Geforce GTX 660 yada daha iyisi
Boş Alan: 30 GB

Harbiden sistem gereksinimleri çok fazla. Ama böyle bir oyun için değer. Keşke daha fazla video koyabilseydim daha iyi olurdu açıkça

Not: Vikipedi'den kaynak alınmıştır

Yorumlarınızı Bekliyorum !

Son düzenleme:

MevsimLix

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cümleler senin cümlelerin ise seni tebrik ediyorum , gayet iyi açıklamışsın herşeyi. :)

DamRISH

En iyi cevaplar
0
Cümleler senin cümlelerin ise seni tebrik ediyorum , gayet iyi açıklamışsın herşeyi. :)
Kelimeler Bana Ait ... Oynadığım Bir Oyun Olduğundan Birazdaha Rahat Tanıtabiliyorum Oyunu ... Sadece Teknik Bilgiler Kısmında Biraz Yardım Aldım =)

Son düzenleme:

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sadece grafikleri gerçekçi. MP modunun CoD'tan pek bir farkı yok. Herkes sağa sola koşturup kafasına göre takılıyor.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sadece grafikleri gerçekçi. MP modunun CoD'tan pek bir farkı yok. Herkes sağa sola koşturup kafasına göre takılıyor.
Mobil araçlar vs. dışında ben de pek bir fark göremedim daha :( Open world gibi olması da hem güzel hem kötü .-.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Gerçekçi Olsa Adam Öldümü Yeniden Dirilmezdi :S

DamRISH

En iyi cevaplar
0
MP modu sadece grafik açısından artı aldı zaten. Onun dışında koşuşturup duruyorsun sadece ,mapler aktif bide büyük. Ama genelde teamwork sitilinde oynadığımdan çok farkedemedim bak =/. Böyle birkaç kişi oyun daha güzelleşiyor zaten oyunu "Teamplay" özelliğinden ötürü seviyorum. Sonuçta belli başlı "İstisnalar var tabi" düzgün kişilikli insanlar geliyor. Yaşları falan iyi, Yani egosu yok insanların genelde...

Malesef oyunun en buyuk hatası bu.. ;(
Kendime not alıcam oyun modlarını hep unutuyorum. Oyunda 1 kere dirildiğin bir mod var.Tabi Nadir oluyorda var yani. Öldünmü bir kere seni spectator moduna alıyor

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
MP modu sadece grafik açısından artı aldı zaten. Onun dışında koşuşturup duruyorsun sadece ,mapler aktif bide büyük. Ama genelde teamwork sitilinde oynadığımdan çok farkedemedim bak =/. Böyle birkaç kişi oyun daha güzelleşiyor zaten oyunu "Teamplay" özelliğinden ötürü seviyorum. Sonuçta belli başlı "İstisnalar var tabi" düzgün kişilikli insanlar geliyor. Yaşları falan iyi, Yani egosu yok insanların genelde...

Kendime not alıcam oyun modlarını hep unutuyorum. Oyunda 1 kere dirildiğin bir mod var.Tabi Nadir oluyorda var yani. Öldünmü bir kere seni spectator moduna alıyor
Teamworkten kastığın ne pek anlayamadım. Geçen sene ESL One turnuvasını izlemiştim. Oynayanların hepsi eline Ace 23 alıp koşuştura koşuştura düşman arıyordu. Hiç mi biri recon alıp yüksek bir yere çıkmaz yada support olup takımına mermi sağlamaz? Sözde dünyanın en iyileri bile böyle bireysel oynuyorsa oyunda takım çalışması diye bir şey yoktur zaten.

DamRISH

En iyi cevaplar
0
Teamworkten kastığın ne pek anlayamadım. Geçen sene ESL One turnuvasını izlemiştim. Oynayanların hepsi eline Ace 23 alıp koşuştura koşuştura düşman arıyordu. Hiç mi biri recon alıp yüksek bir yere çıkmaz yada support olup takımına mermi sağlamaz? Sözde dünyanın en iyileri bile böyle bireysel oynuyorsa oyunda takım çalışması diye bir şey yoktur zaten.
Ya ESL belirli maplerde belirli silahlarla oynama şartları var takım çalışması dersen adamların birbirleriyle konuştuklarını görmüyorum maçlarda. Heh Teamwork derken arkadaşlarla (5-10 kişi genelde) gidiyoruz işte plan gibi bir şey yapıyoruz 2'li yada squad olarak guruplarla ayrılıyoruz mesela ... Biri engineer biri assault oluyor işte kendi aramızda anlaşıp oynuyoruz A takımı Deltaya giderken B Takımıda Golf'e (Flag) gidiyor. Gerçi BF'de insanlar TDM oynuyor, hani işte arada çıkıyor conquest , conquest large falan (Türkler arasında) hani ben öyle eğleniyorum tabi onun dışında takılanlar belli...

DamRISH

En iyi cevaplar
0
Son olarak unuttum bide. ESL de Bireysel maclari islemiste olabilirsin

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...