İstek Gereksinim Ekleyebileceğim Rank Sistemi

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Oyun Sürümü
1.16.1
Merhaba arkadaşlar. Survival sunucum için rank sistemi arıyorum. Rank atlamak isteyen kişinin belirli bir hayatta kalma süresi , eşyalara sahip olması vb. isteyecek bir rank sistemi var mıdır ?

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
SARanks 1.7-1.16 uyumlu kullanımı kolay başka bir plugine ihtiyaç duymuyor.
PowerRanks 1.16 ile uyumlu, 6 senelik olduğu için daha eskiler ile de uyumludur. Başka bir plugine ihtiyaç duymuyor.

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
SARanks 1.7-1.16 uyumlu kullanımı kolay başka bir plugine ihtiyaç duymuyor.
PowerRanks 1.16 ile uyumlu, 6 senelik olduğu için daha eskiler ile de uyumludur. Başka bir plugine ihtiyaç duymuyor.
Dediklerinize baktım fakat hiç biri istediğim gibi değil. Benim aradığım Belirtilen rütbeye çıkmak için belirli şeyler isteyecek onlar üzerinde bulunduğu taktirde sistem onları oyuncunun üstünden alıp rütbeyi verecek.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Olaya rank plugini olarak değilde görevler olarak bakınca modlardaki quest sistemi geldi ve aynı işi yapan bir plugin varmış spigotmc.org/resources/quests.3711/ ama ödül olarak rank vermek mümkün mü ve ya rank pluginleri ile bareber kullanılabilir mi bilmiyorum.

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Sanmam bu plugini kullanmıştım. entregre'li değil diye biliyorum.
Bize daha çok bu skyblock'daki gibi bir sistem gerekli fakat aynı işlevi gören bir plugin bulamadım daha doğrusu tanınmış bir plugin yok büyük ihtimal dediğimiz işlevi laiki ile yapan arka sayfalarda kalmış bir kaç plugin vardır fakat araştırıyorum daha denk gelemedim.

Alharu

İlerlemenin sırrı başlamaktır.
En iyi cevaplar
20
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar. Survival sunucum için rank sistemi arıyorum. Rank atlamak isteyen kişinin belirli bir hayatta kalma süresi , eşyalara sahip olması vb. isteyecek bir rank sistemi var mıdır ?
Merhaba @olcayturk,

Autorank plugini işinize yarayacaktır, kullanımı biraz karışık olsa da anlaşılabilir bir plugindir TIKLA.