Geri dönmek..

Antnms

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhabalar ben 2014 yılından beri forumda olan birisiyim yeni hesap açıp geldim. Geçmişte birçok dostluğum oldu beni arkadan vuranlar oldu bunlar benim için çok iyi bir ders oldu. Artık yeni bir başlangıç yapmak istiyorum. Ancak biraz zor gibi çünkü minecraft forumlarına baktığımda önceki senelerde olan kriz daha da kötü olmuş forumda doğru düzgün bir minecraft kitlesi yok önceden roleplay ile çok uğraşırdım. Skript bilgim hala duruyo :D Eskiden forumda roleplay olayına takılmıştım mta sa:mp gta gibi oyunların sunucusunu kurmuştum çok az kişi gördü bu sunucuları hatta türkiyede ilk the walking dead zombi roleplay gibi efsane projeler yapmıştım, silah araç sağlık polisiye efsane sistemlerle donatmıştım ancak oyuncu bulamamaktan dolayı kapattım bu alanlarda projeler yapan nadir oyunculardandım

Şimdi ise daha eğlenceli bir projeyle geldim. En azından Türkiye kitlesinin hoşuna gidebilecek bir projeyle Projeyi görmek için buraya tıklayın.

Forum değişmiş hem site olarak hem de kullanıcı olarak eski aktiflik yok neyse tekrardan merhaba içinizdeki çoğu kullanıcıyı tanırım. Yeni isimler görüyorum hep .. kalıcı olmak dileğiyle hoşbuldum :keyif:

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynen eski kitle yok. Plugin yazar atardım hatta yaptığım bilgisayar oyunlarını bile paylaşırdım. Güzel zamanlardı.
Şimdi bizden de geçti ama. Ben Minecraft oynamayı bırakmışken diğer insanların oynamasını beklemiyorum açıkçası. Tabii ünversite olmasa ve zamanım lisedeki kadar olsa belki oynardım.
Sunucu hoş fikir ama benim hafta sonu dışında girebilme ihtimalim yok.

Antnms

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aynen eski kitle yok. Plugin yazar atardım hatta yaptığım bilgisayar oyunlarını bile paylaşırdım. Güzel zamanlardı.
Şimdi bizden de geçti ama. Ben Minecraft oynamayı bırakmışken diğer insanların oynamasını beklemiyorum açıkçası. Tabii ünversite olmasa ve zamanım lisedeki kadar olsa belki oynardım.
Sunucu hoş fikir ama benim hafta sonu dışında girebilme ihtimalim yok.

Lisedeyim zamanım var aslında küçük bir ciddi kitle toplansa zaman belirleriz 7/24 açık olcak diye bir durum yok herkes hafta sonu girer oynar

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
beni tanır mısın çünkü ben seni tanımıyorum belki tanıyorumdur ama unutmuşumdur

Antnms

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yok ben hatırlamıyorum seni uzun zaman oldu. Farklı bir kullanıcı adın varsa tanırım belki

Beni tanıyamassın çünkü bu yeni hesabım :D

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl bir tip yapmışlarsa kız da oluyor erkek de. Analiz için hemen bir adet trap ve trap uzmanı çağırıyorum: @GodofMilker @PwParadox
Keşke sıralamayı yanlış vermeseydin.
Uzman olan benim ve başlıyorum,
Saçlarının taneliymiş gibi oluşu ve taranma şekli kızlarda oluyor ama saçının durduğu şekil(tam salık olmayışı ve kulağının arkasına atılmış olması vs) havalı bir erkek için daha uygun
Bakışları çok kesin ve kaşları erkek kaşı
Dudağının hiçbir duygu barındırmayışı erkeklerde oluyor
Yukarıdaki 2 şey havalı elf demek
Fışkıran belirli kısımları yok
Çenesinin keskinliği de erkek
Buradan erkek diyorum ben
Diğer bir inceleme şekliyle,
Fışkıran kısımların olmayışı bir reklam için çekiciliğini azaltıyor ama okçular genelde daha çok fışkırmayan şekillerde tatlı kızlar veya elf erkeklerden oluşuyor
Eğer okçu ve tatlı bir kız olduğunu kabul edersek mmorpglerde genelde tek parça kumaştan yapılmış önü daha açık ve belde bağlanan(kesinlikle anlatamadım) eteğimsi bir şey, üstünde de genelde göbeği kısmı açık, fışkırmayan şeylerinin üzerinden geçecek şekilde göbeğin yanından gelen(kaburga kemiklerinin altında kalan boş kısım (hiçbir fikrim yok buranın ne olduğuna dair)) ve altına giydiği şeyin içinde kaybolan biraz salık bir kumaş parçası oluyor. Genelde yeşil renkleri hakim oluyor ve yüzünde/saçında aksesuarlar oluyor.
Yan resimlerde gözüken oku saldıktan sonraki duruşu da daha havalı ki bu erkeksi demek okçularda.

Kısaca ben sadece havalı gözüken baby-face bir elf diyorum.

Kesin konuşmak için @PwParadox 'un da yorumunu beklemeyi tercih ederim yine de.

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nasıl bir tip yapmışlarsa kız da oluyor erkek de. Analiz için hemen bir adet trap ve trap uzmanı çağırıyorum: @GodofMilker @PwParadox
Sütçü ne anlar bundan, oyundaki "Ranger"(dişi) sınıfın erkek versiyonu. BDO 1. yıla özel olarak Mena sunucusuna direk getirdi. Ondan bu kadar reklam. Pre-awakening yetenekleri hemen hemen aynı, awakening yetenekleri ise elinden "Tatar yayı" kullanarak tepine tepine yapıyor işte bir şeyler..

Memleketi Kamasilva bu arkadaşın, aman dikkat ağaçlarla araları iyidir..

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Keşke sıralamayı yanlış vermeseydin.
Uzman olan benim ve başlıyorum,
Saçlarının taneliymiş gibi oluşu ve taranma şekli kızlarda oluyor ama saçının durduğu şekil(tam salık olmayışı ve kulağının arkasına atılmış olması vs) havalı bir erkek için daha uygun
Bakışları çok kesin ve kaşları erkek kaşı
Dudağının hiçbir duygu barındırmayışı erkeklerde oluyor
Yukarıdaki 2 şey havalı elf demek
Fışkıran belirli kısımları yok
Çenesinin keskinliği de erkek
Buradan erkek diyorum ben
Diğer bir inceleme şekliyle,
Fışkıran kısımların olmayışı bir reklam için çekiciliğini azaltıyor ama okçular genelde daha çok fışkırmayan şekillerde tatlı kızlar veya elf erkeklerden oluşuyor
Eğer okçu ve tatlı bir kız olduğunu kabul edersek mmorpglerde genelde tek parça kumaştan yapılmış önü daha açık ve belde bağlanan(kesinlikle anlatamadım) eteğimsi bir şey, üstünde de genelde göbeği kısmı açık, fışkırmayan şeylerinin üzerinden geçecek şekilde göbeğin yanından gelen(kaburga kemiklerinin altında kalan boş kısım (hiçbir fikrim yok buranın ne olduğuna dair)) ve altına giydiği şeyin içinde kaybolan biraz salık bir kumaş parçası oluyor. Genelde yeşil renkleri hakim oluyor ve yüzünde/saçında aksesuarlar oluyor.
Yan resimlerde gözüken oku saldıktan sonraki duruşu da daha havalı ki bu erkeksi demek okçularda.

Kısaca ben sadece havalı gözüken baby-face bir elf diyorum.

Kesin konuşmak için @PwParadox 'un da yorumunu beklemeyi tercih ederim yine de.

Aşırı derecede kadın gibi duruyor:

Screenshot_20181213-010018.png

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sütçü ne anlar bundan, oyundaki "Ranger"(dişi) sınıfın erkek versiyonu. BDO 1. yıla özel olarak Mena sunucusuna direk getirdi. Ondan bu kadar reklam. Pre-awakening yetenekleri hemen hemen aynı, awakening yetenekleri ise elinden "Tatar yayı" kullanarak tepine tepine yapıyor işte bir şeyler..

Memleketi Kamasilva bu arkadaşın, aman dikkat ağaçlarla araları iyidir..
Analiz yetilerimi mi küçümsüyorsun?
Ben ki trapların efendisi
Ben ki divanı lügatit Trap'ın yazarı
Ben ki trapların 7 cihanının sultanı
Sen, sırf oyunu oynadığın ve karakterin kim olduğunu bildiğin için sen, benim gibi bir trap sultanını mı küçümsüyorsun?
Dediklerine bir daha bak da gel bre deyyus

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Analiz yetilerimi mi küçümsüyorsun?
Ben ki trapların efendisi
Ben ki divanı lügatit Trap'ın yazarı
Ben ki trapların 7 cihanının sultanı
Sen, sırf oyunu oynadığın ve karakterin kim olduğunu bildiğin için sen, benim gibi bir trap sultanını mı küçümsüyorsun?
Dediklerine bir daha bak da gel bre deyyus
Ben ki 2000 saat oynamış adam.
Ben ki kunoichilerin efendi, rng'nin yedi sunucuda taşınmayan insanı..
Sen kiminle aşık atarsın bre papucumun sütçüsü. Hele aşağı mahalledeki sütleri toplada ondan sonra trap yetenekleri konuşalım. Sen ki alemi forumun deyyusu hadi yallah mandıraya