Ghostrunner Tanıtım

ozzgurylmzz

Taş Madencisi
Ekip Çalışanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
header (7).jpg

Ghostrunner Tanıtım
Herkese merhaba, bugün sizlere Ghostrunner Tanıtım konusunu elimden geldiği kadarıyla, açıklayacağım, bilgiler vereceğim. Çok beklemeden konumuza geçelim.

Nedir Bu Oyun?
Ghostrunner ,Polonyalı oyun geliştirme stüdyosu One More Level tarafından geliştirilen ve All In! tarafından yayınlanan bir cyberpunk aksiyon video oyunudur. Oyun şu platformlarda çalışmakta; Microsoft Windows , PlayStation 4 ve Xbox One Ekim 2020 yılında, Nintendo Switch Kasım 2020 yılında ve 3D Realms, Slipgate Ironworks tarafından ortak geliştirilen yeni nesil konsollarda PlayStation 5 ve Xbox Serisi X / S 2021 yılında Ghostrunner oyunuyla buluştu.

Ghostrunner; hızlı ve çılgın aksiyon, amansız bir mücadele ortamı, siber yapılarla donatılmış, zorlu bir Birinci Şahıs (FPP) aksiyon-macera oyunudur. Dünyanın sonunu getiren felaketten sonra insanlığın son sığınağı olan Darma Kulesine tırmanın. En aşağı kattan en yukarı kata çıkmak için yol bul, acımasız Keymaster’a karşı gel ve onlardan intikamını al.

Jack the Ghostrunner olarak, tehlikeli ortamları atlayarak, zıplayarak, duvarda koşarak ve boğuşarak geçmelisiniz. Ayrıca, hem düşmanlar hem de siz tek vuruşta ölebilirsiniz, bazı düşmanlara karşı çok dikkatli olmalısınız. Jack, Sensory Boost adlı bir mekanik alet kullanarak zamanı yavaşlatabilir ve havada mermilerden kaçıp yönünü değiştirebilir. Hikaye boyunca ilerledikçe, yeni yetenekleri ve yükseltmeleri açabilirsiniz.

Bu kulelerle dolu şehrin sokakları şiddetle dolu. Keymaster Mara burayı sert bir şekilde ve insan hayatına değer vermeden yönetiyor.

Kaynaklar tükendikçe, güçlüler zayıfları avlıyor ve kaos kalan son düzeni de bitirmeye yaklaşıyor. Kararlı ve güçlü son bir direniş yaklaşıyor. İnsanlık yok olmanın sınırına gelmeden önce bir şeyleri değiştirmeye yönelik son şansınız bu.

Şimdiye kadar oluşturulan en gelişmiş kılıç savaşçısı olarak her zaman sayıca azsın ama bir o kadar da üstünsün. Düşmanlarını elinde bulunan katana ile ikiye bölebilirsin, süper insansı reflekslerin ile mermilerden kaçabilir ve galip gelmek için pek çok özel yeteneklerini kullanabilirsin.

Tek vuruş tek öldürme mekaniği savaşı hızlı, yoğun ve bir o kadar zor hale getirir. Ölümle korkusuzca ve hiç bitmeyen bir yola girmek için üstün hareket etme yeteneğini (ve kontrol noktalarını) kullan.

Ghostrunner tek oyunculu bir oyundur ve benzersiz deneyimler sunar: hızlı tempolu ve zorlu bir oyun, şiddet içeren savaş ve bilim kurguyu kıyamet sonrası temalarla bir araya getiren orijinal bir ortam. Bu oyun, zaten sona ermiş bir dünyanın ve hayatta kalmak için savaşan insanların hikayesini anlatıyor.

Düşüncelerim
Oyun benim için gerçekten mükemmel bir oyun, elinizde bulunan bir kılıç ile insanları ikiye bölebilir sinirinizi bir nebze çıkartabilirsiniz. Yetenek gelişimi, mermilerden kaçma vb. özellikler oyuna ayrı bir tat katıyor, bunun yanında bir de tek vuruş tek ölüm mekaniği oyunun ne kadar güzel olduğunu oynarken yaptığınızda tekrar akla getiriyor. Mekanikleri ve kendine ait özellikleri bakımından eşi benzeri olmayan bir oyun. Biraz fiyatı yüksek bile olsa kesinlikle tercih etmeniz gereken hem güzel grafik, hem güzel atmosfere sahip bir oyun.

SON
Evet arkadaşlar konumuz buraya kadardı, elimden geldiğince size bir şeyler anlattım, umarım yardımcı olabilmişimdir. Görüşlerinizi yorum ile belirtebilirsiniz. İyi forumlar.

Juscesia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öğretici bir konu olmuş.