GizliOyuncu.Network | Yetkili Alımlar Başladı! Adminliğe Doğru Adım Adım!

xxTemplarJxxx

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad-Soyad : Emir Tozlu
Oyundaki Adınız : xxTemplarJXxx
Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman ayırabilirsiniz? : 3-4 saat
Doğum Tarihiniz : 2001
Mikrofonunuz Varmı? : Yok
Neden Yetkili Olmak İstiyorsunuz? :
Bu sv yi genisletmek icin

WolfKurt1111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başvuru Formu:
Ad-Soyad : Oğuzhan
Oyundaki Adınız : AngelsGod
Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman ayırabilirsiniz? : 7/24
Doğum Tarihiniz : 2003
Mikrofonunuz Varmı? : Var
Neden Yetkili Olmak İstiyorsunuz? : Sizi forum gamerde gördüm Sizinle çalışmak güzel olabilir. Discord 6 senedır kullanıyorum butun ayarlarını biliyorum az olsada. ;Minecraft beniö için ayrıdır 7 yılldır SGcıyım Serverlerde çalışmak güzel oluyor iyi günler.
Başvurusu olumlu bulunan kişilere özelden mesaj yollanıcaktır.

Vinax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad-Soyad :Mustafa karatas
Oyundaki Adınız : Vinax
Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman ayırabilirsiniz? : 2-5
Doğum Tarihiniz : 15.03.2001
Mikrofonunuz Varmı? :Evet
İnsanlarla Vakit geçirmek Hoşuma gidiyor
Discord:Vinax Bey#9107

Erdem1221

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ad-Soyad :Eren Ersoy
Oyundaki Adınız : sare
Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman ayırabilirsiniz? :5-6 saat fazlada olabilir
Doğum Tarihiniz : 2005
Mikrofonunuz Varmı? :var
Neden Yetkili Olmak İstiyorsunuz? :serverinizi beğendiğim için ve sade beğendiğimden deil kendime de yetki konusunda güvendiğim için
Discord:Erdem124#0806

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Ad-Soyad : Erdem (Soy adımı alındıktan sonra vereceğim)
Oyundaki Adınız : TargaryenWolf(Orjinal minecraft[Cracklinin teki benim yerime girmesin diye söylüyorum])
Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman ayırabilirsiniz? : Konuşucak dostum oldukça 10 saat bile olur
Doğum Tarihiniz : 19/06/2002
Mikrofonunuz Varmı? : Var. Karoke mikrafonu xP
Discord : Hand Of The King#0563
Çoğu oyundaki serverlerde admin olmuşluğum var. Unturned(Roleplay ve emek), Left 4 Dead 2 (Chat admini), Minecraft(Bunda herşeyi yaptım.[admin mod falan hepsini] yapmışlığım var. Ve ben minecrafta göre PVP karşıtıyım. PVP kötü diye deyil. Bu kadar sakin bir oyunda PVP olmasına karşıyım. Minecraftta asıl amacımız ev yapıp hayatta kalmak. Yani builder konusunda çok ağırlıklıyım. Tabi banada saygı lazım. Yanımdakilerinde oyun bilgisi olup doğru düzgün konuşması lazım. Küfür etmemelidir. Mesela bi builde üşenip beni çağırmamalı işini bitirip eklenti falan istiyorsa beni çağırıp (2 mizinde aynı yetkisi olursa) da yapmalı.(Kısaca gruptakinler üşengeç ASLA olmamalı) Hem çok dostçul hemde sakin arkadaşlar isterim. Ve umarım takımınıza alınırım. Ve buraya yazan herkeze başarılar dilerim!