goCreative | Ekip Tanıtımı | Hızlı, Güvenli, Kaliteli | Eklenti Paketi, Skript, Java, Mimari, Tasarım

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tasarım müthiş! Forumda animasyonlu bir sürü tasarım var ışıklı mışıklı, ama hiçbiri bu kadar iyi animasyon kullanamamış. Darısı KRAL paketimizdeki diğer tasarımlara @Dagon619 'cuğum xd

goCreative

www.gc-team.com
En iyi cevaplar
0
Tasarım harika olmuş kim yaptıysa :p

Ellerinize sağlık :p

Tasarım müthiş! Forumda animasyonlu bir sürü tasarım var ışıklı mışıklı, ama hiçbiri bu kadar iyi animasyon kullanamamış. Darısı KRAL paketimizdeki diğer tasarımlara @Dagon619 'cuğum xd

Kesinlikle. Harika bir tasarım. Tasarım Ekibimiz kalitesini tanıtım konumuzda göstermiş oldu.

Gayet şık bir tasarım ve onun yanında güzel bir ekip başarılar dilerim sizlere.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Mimari satın aldım(vallarroyals'dan), ekibiniz gayet güzel başarılar.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
125110

Yazım hatalarını düzeltirseniz daha kaliteli bir tanıtım konusu olabilir. Tam Türkçe ifade etmiyorsak en azından İngilizce olarak düzgün ifade etmek lazım diye düşünüyorum.
bknz: Full optimize, Tam optimize gibi gibi

125112

Burada da ful optimize?

Neyse son sürüm "skipt" nereden indirebilirim?

Her neyse başarılar dilerim, hatalarınızı düzeltirseniz daha başarılı olacağınıza inanıyorum.

Fhalinkz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 125110

Yazım hatalarını düzeltirseniz daha kaliteli bir tanıtım konusu olabilir. Tam Türkçe ifade etmiyorsak en azından İngilizce olarak düzgün ifade etmek lazım diye düşünüyorum.
bknz: Full optimize, Tam optimize gibi gibi

Ekli dosyayı görüntüle 125112

Burada da ful optimize?

Neyse son sürüm "skipt" nereden indirebilirim?

Her neyse başarılar dilerim, hatalarınızı düzeltirseniz daha başarılı olacağınıza inanıyorum.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz. Gözden kaçırılmış ufak hatalar bunlar. Gördüğünüz üzere skript bazı yerlerde doğru yazılırken bazı yerlerde yanlış yazılmış. Yani kasıtlı olarak yapılmış şeyler değil bunlar. İyi akşamlar.

goCreative

www.gc-team.com
En iyi cevaplar
0
Müşterilerimiz bizden, bizde onlardan mutluyuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler <3 Memnuniyetiniz esas görevimizdir.

125441

Berkay.png

Dolunay.png

Eren.png

Eren_2.png

ErhanERT.png

Mustafa.png

WinstonTR.png

Discord sunucumuzda #müşteri-yorumları kanalında her birinin aldıkları ürünler bulunuyor <3

Son düzenleme:

goCreative

www.gc-team.com
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, discord sunucumuz @cherry tarafından silinmiştir. Yeni Discord sunucumuza katılmak için websitemizde bulunan Discord sunucusuna katıl butonuna tıklayarak discord sunucumuza katılabilirsiniz. Lütfen buradan soru sorarak konuyu kirletmeyin gerekli bilgilendirmeyi discord sunucumuzda yaptık. İyi forumlar.

Website adresimiz: Join the goCreative | Minecraft Hizmetleri Discord Server!