Görmeyeli nasılsınız forum halkı

ExqarBack

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eskilerden kalan varsa bilir belki hatırladığım hesaplarım @Exqaar @Riaxetr
@xRetro @Roaxtc @Exqarr

Bir zamanlar Minecraft rpg alanına baya bir sarmıştım sürekli askeri, zombi roleplay v.s sunucu açıyordum tanıdık olanlarla oynuyorduk

Sunucularım hiçbir zaman tam anlamıyla açılamadı yeterli desteği görmediği için..

Oysa ki çok sağlam roleplay eğlenceli sunuculardı günlerce oynuyorduk geliştirmesi zor olsa da eski hesaplarıma ve skript konularına bakarsanız RPG alanında olmayan skriptleri yapıp paylaşmışm hâlâ duruyor güzel bir şekilde hatta topluluk ürünü seçilen skriptlerim var

Yani güzel zamanlarımız oldu bu forumda en az 5-6 senemizi verdik lise yıllarımızın bir kısmını burda geçirdik şimdi üniversiteye gidiyoruz şaka gibi zaman çok hızlı geçiyor

Öyle efendim anılarım aklıma geldi yazayım dedim arada gelip giderim çok iyi insanlar tanıdım bu forumda asla yerlerini dolduramam her konuda yardımcı oldular.

RPG sunucularım açabilseydim tamamen kendi yazılımlarımla hazırlamıştım piyasayı ezer geçerdik ama olmadı bende forumda paylaştım herşeyi birilerinin işine yarasın diye ki kullananlar da olmuş

Ama RPG Minecraft alanında gelişme göremedim hâlâ yerinde sayıklıyor maalesef.. op sunucular da parayı vurup kapatıp kaçıyor bu alanda gerçek anlamda emeğinin karşılığını alabilen az insan gördüm..

Öyle işte daha uzatmayaym tanıyanlar olduysa yazabilirse sevinirm exqaar riaxe roax kullanıcı adlarımdan bazıları adım Sedat tanıyanlar yazabilir..

Çok değerli insanlar tanıdim burda değerini bilelim hep eski yılları hatırlayacağm ☺️

Birde Bir zamanlar forumda parti seçimleri olayı vardı partimizi kurmuştuk birde kapışıyorduk diğerleriyle ama biz yanlış anlamıştık olayı işler çığırından çıkınca da forum yönetimi kaldırmıştı partileri efsane zamanlar..

Son düzenleme:

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Selamlar. Köycraftı unutur muyuz tabi aa. Hoşgeldin tekrardan.

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Forumda vakit geçirdiğim zamanlar, en eğlenceli zamanlarımdı diyebilirim. Hoş geldin.

ExqarBack

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Forumda vakit geçirdiğim zamanlar, en eğlenceli zamanlarımdı diyebilirim. Hoş geldin.
Hoş bulduk fazla durmayacağım üniversite dersler derken pek vakit ayıramıyorum. Özellikle forum aktifliğinin oldu yıllar çok güzeldi şu an aktiflik daha az gibi gözüküyor ama eski yıllarda gerçekten kaliteli bir ortam vardı özlenecek zamanlar..