LeadCraft <|> Türkiye'nin En İyi RPG Sunucusu <|> Metin2'nin Minecraft Versiyonu ! <|>

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha oynamadan bilemeyiz fakat güzel sunucu olacağa benziyor BAŞARILAR!

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Anladığıma göre fazla egonuz var Lead craft ekibi, daha oynamadan türkiyenin en iyi rpgsiyiz diyorsunuz, sunucuya gelince göreceğiz hangisi en iyisi..

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bıktım la bu pek yakında, çok yakında-dan açın işte ne bekletiyonuz 2 hafta sonra açamıcanız zaten

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, egoist değiliz bizde sevmeyiz fakat sunucumuz Türkiye'nin en iyi RPG sunucusudur kanıt'da var elimizde emek,çaba,başarı,azim yıl verdik özene büzene ekipce çalışdık profesyonel olarak çalışıyoruz tabi bazı kişilerinde zoruna gidiyor çekemiyor yapacak bir şey yok iyi günler dilerim saygılarımla...

LEAD CRAFT - EKİBİ
Terrrtemiz boş, üzgünüm daha açılmamış, tek bir temsili görsel bulunan bir sunucuya böyle şeyler söylemeniz ciddi anlamda boş. Açın, oyunculara beğendirin iddianızı öyle gösterin. Öteki türlü bu söyledikleriniz boşun ötesine gidemiyor.

KickBox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne zaman açılır çok merak ediyorumm

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oo en sevdigimden hem egoist hemde metin 2 kısaca berbat neden real varken minecraft ?onu geçtim Ciden suan en iyi mmorpg serverini görmek istersen bana ulaş sana mmropg neymiş bi gösterem premium un varsa tabii.

Yahya61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, biz profesyonel olarak çalışıyoruz ve tecrübeliyiz bilgiliyiz başarılıyız ve ben bunu araştırıp yazıyorum tüm sunuculara bakdım gezdim ve bence yetersiz olmuş kimi tecrübesiz kimi kalitesiz kimi eksik buglu laglı v.b yapıyor ama biz herşeyi LeadCraft Ekibi Olarak İşleri Profesyonel'ce Çalışıyoruz kalite,sorunsuz,hatasız,lagsız,bugsuz, her şey A-Z Kadar kontolümüz altında saygılarımla...
Sunucu açılışıma beklerim pacht v1.1.3 Senin ekip dediğini tek kişi yapıyorum, iyi roller .)

AhmedKeremHD

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İlgimi çekmeyi başaran bir sunucu,Metin2 Ye de hastayım.Ama velakin sunucu balon olabilir diye korkmaktayım.

09cakal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
açılış ne zaman hocam sabırsızlandım mt2 yazısın gorunce :)