Grafik Tablet Önerileri

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Forum Halkı,
Konuya hemen girmek istiyorum. Bu Perşembe'ye bir grafik tablet sipariş edeceğim. Ama 1 aydır araştırıyor olmama rağmen hala kararsızım :emin: İki tablet arasında kaldım, bunlardan biri piyasasının en iyisi olarak bilinen Wacom şirketinin Intuos Draw modeli (bkz: http://urun.n11.com/grafik-tabletle...l-490dbn-resmi-distributor-urunudur-P81213071 ), öteki ise ürünlerinin fiyatları daha ucuz olan UGEE firmasının G5 modeli (bkz: http://tr.aliexpress.com/store/prod...ital-Pen-for-PC-Laptop/514419_1297235654.html ) Normal şartlarda kesinlikle Wacom'u tercih ederdim ama genişliği beni birazcık şüpheye düşürdü. Öbür taraftan UGEE firmasını da pek tavsiye eden yok. Bu iki tabletten hangisini alırsam daha uygun olur sizce? (Yalnız burada sadece bu iki tabletle de sınırlı kalmayabilirim. Yaklaşık olarak bu fiyatlarda bir öneriniz varsa onu da yazabilirsiniz.) Şimdiden herkese çok teşekkürler, İyi Forumlar :)

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
lapazz alabilirsin ucuza ben aldım, biraz kalitesiz ama yeni başlayanlar için ideal
lapazz apollo sanırım*

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu arada biliyosundur herhal tabletlerde ekran yok, monitöre bakarak çiziyorsun yanü*

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
bu arada biliyosundur herhal tabletlerde ekran yok, monitöre bakarak çiziyorsun yanü*
Tabii, bu konuda az araştırma yapmadım :olgun: (Gerçi Wacom Cintiq modellerinde ekran var sanırsam ama o tabletleri alacak para yok.)

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de almayı düşünüyorum ama para birikmesi lazım önce :/

Intuos öneren arkadaşa da teşekkürler :D

shangqiu

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
resmi mağaza aldığım tablet XP-Pen DECO 01 ucuz ve güzel, grafik tablet almayı düşünüyosan başlangıç olarak bundan alabilirsin .

Deco 01- xp-pen

Deco 01-XP-Pen Official Store

Kendini geliştirirsen çizimde, XP-Pen Artist 16 Pro parasını çıkarabilirsin ileride.