GraveMC | KASA, RÜTBELER, YUMURTALAR, ELMAS SP, FLY ve Daha Fazlası | 1.8.x AÇIK | +30 Online

Sunucumuzu Beğendiniz mi ?

• Evet Çok Beğendim.

Kullanılan: 3 60.0%
  • Geliştirilebilir.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır Beğenmedim.

Kullanılan: 2 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu IP: GraveMC.rabisu.com
Sunucu Version: 1.8.x

Biz Kimiz ?
Biz Sizlere Eğlenceli Zaman Geçirebileceğimizi Düşünen Küçük Bir Ekibiz.
Bu Küçük Ama Çalışkan Ekip Sizlere Uzun Ömürlü ve LAGsız Bir Oyun Zevki Yaşatmayı Planlayan Bir Ekip.

Neden Biz ?
Çünki 7/24 Kesintisiz Hizmet ve LAGsız Bir Oyun Keyfi VERIYORUZ!

Sunucu Rekorumuz

27/06/2017 | 14:33

Sunucu Özelliklerimiz
Intel Xeon® X5670 4xCPU İşlemci
6GB Ram
1GBPS Bant Genişliği
Türkiye Lokasyon ve En Az Ping
SSD Disklerimiz ile Verileriniz Hızlı Bir Şekilde Kaydedilip Düzenli Olarak Yedekleri Alınmaktadır.
İnternet Hızımıza Gelirsek, Size En İyi Deneyimi Yaşatmak İçin Doğru Lokasyon Seçilerekten Güçlü Bir Altyapı Oluşturmaya Çalışıldı.

Destek
Sunucumuz İle Yaşadığınız Her Hangi Soru veya Sorunu Bize Skype, E-Mail, TeamSpeak 3 ve Discord Adreslerimiz Üzerinden İletebilirsiniz. Oyuncularımız Arasında Soru ve Görüşlerinizi Bildirip Gerekli Her Şeyi Yapmaya Çalışacağız.

İlgili Yönetim Ekibimiz
Sunucumuzda Sizinle Birer Dostmuş Gibi İlgilenecek Yönetim Ekibimiz Mevcuttur. Sunucu İle İlgili Sorunlarınızı Yönetim Ekibimizden Birisine Sorarsanız Sorunuz Yanıtsız Kalmıyacaktır.
Yönetim Ekibi
Anil45 (Kurucu,Sistem Yöneticisi)
Nyss (Kurucu, Sistem Yöneticisi)
Callifax (Moderatör)

En Adaletli Oyun Tarzımız
Oyun İçerisinde Bir Sorun Yaşadığınızda İki Tarafıda Düşünmek Zorundayız. Fakat Her Olayda Haklı Taraf Haksız, Haksız Taraf Haklı Duruma Düşebilirsiniz.
Ayrıca Sunucumuzdaki /report Komutu İle Hile veya Kural İhlali Yaptığını Düşündüğünüz Oyuncuları Reportlayabilirsiniz. Eğer Oyuncu Cezalandırılsa Ödül Verilecektir.

Kasalar
Sunucumuzda VIPlerimiz Güzel Eşyaları Olduğu Düşünürsek Oyuncularımız Biraz Zorlanabilirler.
İşte Bu Duruma Düşmemeniz İçin Oyuna Kasa Dahil Ettik Bu Kasalardan Bir Sürü Eşya Çıkma Olasılığı Var!

Eğer Şansın Yaver Giderse Sende Bu Güzel Hediyelerden Birini Kazanabilirsin.

Spawnerler
Sunucumuzu Daha Zevkli Bir Hale Getirebilmek İçin Değişik Spawnerler Ekledik.
Demir, Altın ve Elmas Spawnerler Bu Spawnerler Her 10 Saniyede Bir Olarak Maden Spawnlamakta.
Detaylı Bilgi Almak İsterseniz Sunucumuza Bekleriz :)

Tavuklar
Hani Şu Masallar'da Denilirdi Ya, Altın Yumurtlayan Tavuklar Varmış...
İşte Bu Özellik Bizim Sunucumuzda Gerçekten Var. Eğer Spawner Sistemlerinden Bıktıysanız
ve Hayvancılığı Seviyorsanız Bu Sistem Tam Size Göre.

Güncellemeler ve Geliştirmeler
Klasik Ada Değiştirildi ve /hediye Kaldırıldı. (5SPli İronGolem Farm ve 96 Diamond Block)
Spawner Geliştirme Eklendi. (Sağ Tıkla)
Yeni Spawn'a Geçildi.
Daha Kolay XP ve PARA Kasmanız İçin Meslek Skripti Eklendi (/jobs Detaylı Bilgi Verir.)
/warp Yosun Eklendi. (Elmas SP Alabilirsiniz.)
VIP Bilgilerini Öğrenmek İçin /magaza Yazabilirsiniz.

Discord Sunucumuz: Discord . gg/VpRgDws
TeamSpeak 3 Sunucumuz: YAKINDA
E-Mail: YAKINDA
Sunucu IP: GraveMC.rabisu.com

Sunucumuz'dan Görüntüler

Klasik Ada

Spawn

Warp Yosun

Warp Balıkçı

Warp Avcı

Warp Arena

Warp Market

Warp Event
NOT: Sunucu Reklamlarımızı Hiçbir Sunucuda Yapmayız. Adımıza Yapılan Reklamlardan Sorumlu Olmadığımızı Burdan Belirtelim.

Son düzenleme:

n3pixmm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hayırlısıyla güzel bir zorluk derecesi bekleriz inşallah :) Umarım satış fiyatları fazla ile olan ekonomi adaletsiz olmaz.

Toni_2003

Koni and Boni
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence serverin warplarıda tanıtılmalıydı resimle en azından.

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hayırlısıyla güzel bir zorluk derecesi bekleriz inşallah :) Umarım satış fiyatları fazla ile olan ekonomi adaletsiz olmaz.
Değerli Yorumun İçin Teşekkür Ederim. Göz Önünde Bulundurucam Dediğini.

Bence serverin warplarıda tanıtılmalıydı resimle en azından.
Zaten Konu'nun En Altına Bakarsan Sunucumuz'dan Pixeller Adında Spoiler Kısmı Var :) Konu Fazla Uzun Olmasın Diye Oraya Ekledim.

Toni_2003

Koni and Boni
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Değerli Yorumun İçin Teşekkür Ederim. Göz Önünde Bulundurucam Dediğini.

Zaten Konu'nun En Altına Bakarsan Sunucumuz'dan Pixeller Adında Spoiler Kısmı Var :) Konu Fazla Uzun Olmasın Diye Oraya Ekledim.

Hep resimli konulara alışınca bi anda resim göremeyince yok sandım yeni görüyorum başarılar.

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hep resimli konulara alışınca bi anda resim göremeyince yok sandım yeni görüyorum başarılar.
Teşekkür Ederim. :) Eğer Bizlere Yardımcı Olmak İsterseniz Sunucumuzda Olmasını İstediğiniz Şeyleri Yazarak Olabilirsiniz. :)

Sunucumuz Bu Gece 23.59'da Açılacaktır!

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
açılmış problem yok

Son düzenleme:

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server güzel beğendim 10/10

Son düzenleme:

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
SERVERİ 3 SAAT BEKLEDİM BU SAATE KADAR AMA HARBUKİ BİRİ BENDEN ÖNCE GİRİP KASILMIŞ YANİ KISACASI ÖNCELİK TANINMIŞ GELMENİZİ TAVSİYE ETMİYORUM 10/5
Sunucudada Belirttiğimiz Gibi Sunucu'nun Açıklarını Bulup Bize Söylemesi İçin Başka Bir Arkadaşı Oyuna Aldık. Bu Aldığımız Arkadaş Başkasını Davet Etmiştir.
Adası Sıfırlandı Merak Etme @eray2434

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
++ Konu Güncel !

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu düzeniniz cok guzel görünüyor :p mapler filanda biraz ugrasılmısa benziyor spawner isi biraz survival e aykırı olsa da tavuklar bence guzel olmus basarili bi sunucu :D (8/10)

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
konu düzeniniz cok guzel görünüyor :p mapler filanda biraz ugrasılmısa benziyor spawner isi biraz survival e aykırı olsa da tavuklar bence guzel olmus basarili bi sunucu :D (8/10)
>> @Rpr_Naiki Değerli Yorumun İçin Teşekkür Ederim. Yeni Mapımız'da Yolda. 2 Puan'ı Spawnerlerden mi Kırdın Acaba ? ve Birde Sunucuya Gelmeyi Unutma :)