Konu Kapansın

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Öncelikle Selamün Aleyküm Daha Önceden de Acmış
Olduhumuz Sunucu Ortak Kavgası yüzünden
Kapatılmak Zorunda Kaldı
Fakat Bu Sefer Sizin Desteklerinizle
Kapanmamak Uzere
Geliyoruz

Sunucu ismi > GreatSurvival
DNS > GreatSurvival.batihost.com
Sayisal IP > 185.9.156.206
Slot > 100
Sürüm > 1.8 1.12
Zorluk Seviyesi > %70
Host > Batihost
Ram > 9GB

> Numaralı Chest Sistemi
> JackPot Sistemi
> Efekt Sistemi
> [GELECEK] LVL Li PvP Sistemi
> [GELECEK] Süt inekleri sistemi
> [GELECEK] Maden Tavukları Sistemi

NOT > Bu İlk Kez Konu açışım Bir Dahaki Sefere Eksiklerimi Düzelteceğim

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba,
Konu kesinlikle geliştirilmeli, Mapler Güzel, Sunucunun özellikleri biraz daha anlatılsaydı iyi olabilirdi. Fakat, Siteniz yok sanırsam ? Batihost yurt dışından girişleri engelleyerek botları engelliyor fakat bu botlara çözüm olmadığını bilmenizi isterim. Sunucunuz açıksa skypden mesaj atın bot denemesi yapalım sunucunuzun bot yediğini gözlerinizle görün. Sakın yanlış anlamayın beni millete şunu anlatmak istiyorum "SİTESİZ BİR SUNUCU HER ZAMAN KORUMASIZDIR."

Başarılar..

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba,
Konu kesinlikle geliştirilmeli, Mapler Güzel, Sunucunun özellikleri biraz daha anlatılsaydı iyi olabilirdi. Fakat, Siteniz yok sanırsam ? Batihost yurt dışından girişleri engelleyerek botları engelliyor fakat bu botlara çözüm olmadığını bilmenizi isterim. Sunucunuz açıksa skypden mesaj atın bot denemesi yapalım sunucunuzun bot yediğini gözlerinizle görün. Sakın yanlış anlamayın beni millete şunu anlatmak istiyorum "SİTESİZ BİR SUNUCU HER ZAMAN KORUMASIZDIR."

Başarılar..
siteli sitesiz bütün sunucular korumasız bende zaten sunucum korumalı cok üstün demiyorum elbet korumamız var ama bot koruması yok aktif edilmeyecekde

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
siteli sitesiz bütün sunucular korumasız bende zaten sunucum korumalı cok üstün demiyorum elbet korumamız var ama bot koruması yok aktif edilmeyecekde
Bot yediğin zaman oyuncuları mağdur bırakıcaksın ama ? Bence buna hakkın yok dostum.

Prisma

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Builder'inizi Ve Konu Düzen'inizi Geliştiriniz.

YusufBeyTR_V1

Ve Yeniden....
En iyi cevaplar
0
TahaESGN builderini beğenmiyodun,Herşeye kötü diyodun şuanki senin buildleri de gördük berbat Konu tasarımı eh işte /nether ne anlamadım adamlar kendi yapsın bu emek olmuyor bot koruması da olmazsa sunucun kapanabilir !

Vearthx

“Susuyor olmam, acı çekmediğim anlamına gelmez.”
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
O Ortak Kavgasıda Kaynaklandı :D Şimdi Öyle Konuşupda Hakkını Savunmamalısın.
Spawnın Muazzam. :D :D

Moderatör tarafından düzenlendi:

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
TahaESGN builderini beğenmiyodun,Herşeye kötü diyodun şuanki senin buildleri de gördük berbat Konu tasarımı eh işte /nether ne anlamadım adamlar kendi yapsın bu emek olmuyor bot koruması da olmazsa sunucun kapanabilir !
Spawn Yeniden Yapılıyor

Bot yediğin zaman oyuncuları mağdur bırakıcaksın ama ? Bence buna hakkın yok dostum.
Bot Koruması Aktif Edilecek

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba,

Başarılar..
Sitesiz bir sunucu korumasızmı? ÖYLE BİRŞEY YOK!

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana göre öyle ? Sen niye böyle triplere kapılıyorsun :D Koskoca şirket sahibi adamsın. :D :D "Sana katılmıyorum" Der geçersin.
Bir de zaten böyle bir şey var yeni acılmış bir sunucunun apar topar bir site acması cok yanlış bir şey olur hani derler ya dağa yürümeden koşmaya calışmak buda aynen öyle bir şey oluyo

YusufBeyTR_V1

Ve Yeniden....
En iyi cevaplar
0
He ben bide şunu anlamadım ya "Kalemin yazdığını silersin ama kaderin yazdığını asla" Survival sunucuda ne alaka anlamadım gerçi hiç bi sunucuda yazılcak bir şey değil ama ....