Green Hell Tanıtım

ozzgurylmzz

Taş Madencisi
Ekip Çalışanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
maxresdefault-9.jpg

Green Hell Tanıtım
Herkese merhaba, bugün sizlerle Green Hell Tanıtım konusu hakkında konuşacağız, elimden geldiğince oyun hakkında bilgi vereceğim. Beklemeden konumuza geçelim.

Nedir Green Hell
Green Hell, Amazon yağmur ormanlarında geçen bir açık dünya hayatta kalma oyunudur.
Oyunda yiyeceksiz ve ekipmansız bir şekilde ormanın garipliklerini keşfetmeye ve hayatta kalıp ormandan bir an önce kurtulmaya çalışıyoruz. Bilinmezlik içinde hayatta kalmayı deniyoruz. Avlanmak, eşya üretmek, barınak inşa etmek gibi pek çok şey yapmalı ve bir an önce bu ormandan çıkmalıyız.

Hikaye
Oyun başlarken; Amazon yağmur ormanlarında yeşilliklerin arasında gözlerimizi açıyoruz. Amacımız buranın tehlikeleri ile savaşarak en hızlı şekilde kurtulmak. Elimizde sadece telsiz ile karanlık, ıssız ve yemyeşil ormanda bir sesi takip edecek ve ormana nasıl geldiğimizi bulmaya çalışacağız...

Oyunun Bazı Özellikleri
-Hayatta kalma teknikleri (ateş yakma, kamp inşa etmek, hayvanlar için tuzak vb.)
-Hayatta kalmak için eşyalar bulmak, birleştirmek, üretmek (silah ve araç)
-Yiyecek aramak, bulmak (toplayıcılık, avcılık)
-Hastalıkların, yaraların, sağlığın tedavisi

Oyun Yapımcılarının Özgün Olarak Bahsettiği Bazı Özellikler;
- Oyunun Dünyası (Amazon yağmur ormanları).
-Sadece doğa şartları değil daha başka birçok tehlike.
-Sürükleyici bir hikayeye sahip olması.
-Değişikliklerin ekosistemi etkilemesi.
-Psikolojiye etki eden durumlar.

Green Hell’in hikayesi bana kalırsa aşırı derecede zorlu koşullarda hayatta kalmanın psikolojik yönlerini öne çıkarıyor. Kendinizi sanki yalnız başına hayatta kalmak için mücadele ettiğiniz, acımasız ve tamamen umutsuz bir durumda buluyorsunuz. Savaşınız sadece doğaya varlıklara karşı değil; akıl sağlığını korumak için de ayrı savaşmanız gerekiyor.

Harita
Amazon yağmur ormanları dünyamızın en zengin doğal ortamı olarak bilinir. Sayısız canlıyı içinde barındıran bu harika yer, ayrıca onu tanımlayan kişiler için ise çok ölümcül bir yer.

-Amazon ormanlarının bir bölümünden oluşan dünya haritasına sahip.
-Zengin yaşam türlerine sahip (memeliler, sürüngenler, kuşlar ve böcekler).
-Hava sebebiyle sürekli farklı bir dünya haline gelen ortama sahip.

Map_1.jpg

Mekanikler
Green Hell’de fiziksel ve psikolojik sağlığımız tamamen bağlı. Vücut muayenesi modu kendimize teşhis koyma ve bedenimizi sağlığa kavuşturma şansı tanıyor. Ayrıca bu moddayken vücudumuzda bulunan parazitlerden de kurtulabiliyoruz.
Durumlarımız ise şu şekilde:
-Fiziksel durumumuz.
- Psikolojik durumumuz.

Görüşlerim
Oyun güzel, ancak eğer oynayacak kimseniz yoksa tek başınıza 40₺ verilecek bir oyun değil büyük ihtimalle sıkılırsınız bir yerden sonra. Ama arkadaşlarınız varsa birlikte çok güzel anlar yaşayabileceğiniz kendinizi farklı bir ortamda bulup eğlenebileceğiniz güzel bir oyun, mutlaka denemelisiniz.

SON
Konumuz buraya kadardı. Okuduğunuz için teşekkürler görüşlerinizi yorum ile belirtebilirsiniz.
İyi forumlar