[Bakım-Güncel] GreenRPG - |> Çete,Belediye,Polis,Mafya <| TR Konseptine Uygun RP V2.2 Bitiş Tarihi : 19.10.2018

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rpg kategorisine bir sunucu daha gelmesi çok hoş :)

YigitG

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ip nedir acaba açıldı diyor ama ip bulamadım rica etsem cevap verirmisiniz
:uzaylı::bayrak:

RealLifeMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki İşleyişi Hiç Beğenmedim Fikir Güzel Gibi Olsada Çok Az Şey Var
Ve Kurucu Mantığı Yanlış Düşünmüş Çete üyeleri sivillerden haraç toplayabiliyor ancak siviller kendini korursa ban
5/10

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Puanım 10/6 sebebi ise buildler amatörce ama emek verilmiş ayrıca konu düzeni daha özenli olabilirdi. [Emek verilmiş.]

Yahya61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucudaki İşleyişi Hiç Beğenmedim Fikir Güzel Gibi Olsada Çok Az Şey Var
Ve Kurucu Mantığı Yanlış Düşünmüş Çete üyeleri sivillerden haraç toplayabiliyor ancak siviller kendini korursa ban
5/10
Az şeyden kastınız nedir acaba ilk RPG sunucumuz hatalarımızdan ders almamız ve sizin yorumlamanız bizler için çok önemli, siviller kendilerini koruyabilirler lakin rolsüz çete üyeleri hareket ederse çete üyelerine karsılık verebilirler veya ss alarak adminlere iletilebilir.
Puanım 10/6 sebebi ise buildler amatörce ama emek verilmiş ayrıca konu düzeni daha özenli olabilirdi. [Emek verilmiş.]
Konu düzenini severek yazıp düzenledik. Mimarlık amatörce olabilir, lakin elimizden bu kadarı geliyor yorumunuz için sizlere teşekkür ederiz. GRPG Ekibi.

RealLifeMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Az şeyden kastınız nedir acaba ilk RPG sunucumuz hatalarımızdan ders almamız ve sizin yorumlamanız bizler için çok önemli, siviller kendilerini koruyabilirler lakin rolsüz çete üyeleri hareket ederse çete üyelerine karsılık verebilirler veya ss alarak adminlere iletilebilir.

Konu düzenini severek yazıp düzenledik. Mimarlık amatörce olabilir, lakin elimizden bu kadarı geliyor yorumunuz için sizlere teşekkür ederiz. GRPG Ekibi.
Daha fazla meslek daha fazla sistem lazım olursa server dahada tutacaktır eminim.

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Burda Role Play yaşanmiyo -.-

Yahya61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha fazla meslek daha fazla sistem lazım olursa server dahada tutacaktır eminim.
Meslekler Aktif Lakin Madenci, Kazıcı, Oduncu Gibi Meslekler Aktif Degil onları en kısa sürede aktif etmeye calısacağız, şimdi rpg kurallarına uymıyan arkadaslar tek tek banlıyor güzel bir ortam icin hazırlık yapıyoruz tavsiyeniz icin sizlere tesekkür ederiz ! :)

Güncel Forum Adresimizin Linki http://greenprg.10tl.net/index.php

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yahya abi ye uzun süredir ulaşamıyorum.Skype de de aktif değil.

Yahya61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Bir Hata Yüzünden Kapatıldı Arkadaşlar 22.11.2017 Tarihinde Yeni RPG Kuralları İle Sizinle Beraberiz Takipte Kalın Özel Mülk Alan Arkadaşların Özel Mülkleri Kaldığı Yerden Devam Edecektir. İyi Roller

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Bir Hata Yüzünden Kapatıldı Arkadaşlar 22.11.2017 Tarihinde Yeni RPG Kuralları İle Sizinle Beraberiz Takipte Kalın Özel Mülk Alan Arkadaşların Özel Mülkleri Kaldığı Yerden Devam Edecektir. İyi Roller
Abi sana bir şey oldu sandim bu arada ben PercabethFanTr

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Server çok güzelde oyuncular rp yapmayı bilmiyor. bir rehber gibi bir şey lazım.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
doktor plugini lazım sanırım size
eğer yardımcı olabileceksem doktordaki /heal komutunu kaldırıp
doktor pluginimi size verebilirim.