[Bakım-Güncel] GreenRPG - |> Çete,Belediye,Polis,Mafya <| TR Konseptine Uygun RP V2.2 Bitiş Tarihi : 19.10.2018

MicroPro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Builder alımları ne zaman ve ne üzerinden olacak acaba ?

Yahya61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bize Discord adresimizden ulaşabilirsiniz.

Yahya61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
https: / / Discord gg / vfD6EbD adresimiz bu arkadaşlar sunucu bakımımız halen devam etmektedir :) yakında video ve resimler ile sizlerleyiz GRPG Ekibiniz.

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu aktif tutulur ise ilgi artar bence

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PusAt71771

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Herkesin çekemediği bir olay vardır elbette , builder çok amatörce duruyor diyorsunuz 3 aylık emeğe saygısızlık edip sizi suçlayamayız diyorsunuz. Bunu söyliyerek yaşınızı belli etmeyiniz.. Yinede eyvAllah :)
istediğin kadar emek ver adamın hoşuna gitmediyse umrunda olmaz bunlara alışın bu arada herkes eleştiriye açık ve dünyanın en iyi ailesinden gelmedir asdjasdasd

Yahya61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
istediğin kadar emek ver adamın hoşuna gitmediyse umrunda olmaz bunlara alışın bu arada herkes eleştiriye açık ve dünyanın en iyi ailesinden gelmedir asdjasdasd
Elbette orası öyle fakat, yeni sunucu sistemimiz düzenleniyor ve biz uğraş verirken oyuncuların eleştirmesinin kötü yanda olmasına zaten hazırlıklıyız. Bunda bir sıkıntı yok istedikleri kadar söyleyip konuşabilirler.
[automerge]1528185416[/automerge]
Ayrıca arkadaşlar, Green RPG Forum adresimizden karakter başvurularınızı yapmanızı tavsiye ederim, sunucumuz açılıyor bu hafta sonu.

kralayberk2006

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hocam bence öyle karakter başvurusu yaparsanız kimse gelmez bakarsak 1 kişi başvurmuş şu ana kadar

Yahya61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İc ve OOC'nin ne anlama geldiğini bilmeyen bir RPG oyuncusu varsa zaten sunucumuzda oynamasın ve daha forum v.s reklamımız verilmedi. Discord adresimizde bütün detayları Helper kadrosundan öğrenebilirsiniz. Başvuru Şablonu Düzenlendi.

YigitG

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Demek Geri Dönüyosun Ha ? Ben BahadirRS Eski Polistim Burda.Malesef Kapandı Ardından Sunucu.Yahya Bana Söz Verdiğin Gibi Kat Kat Güzellikle Gelmişsin Bayıldım Cidden.Hele ki Sunucu Doğum Günümde Açılacak O Beni Daha Mutlu Ediyor :D Hediye Alıyormuşum Gibi.Ama İnternetteki Foruma Kayıt Olamıyorum.Kayıtlar Devre Dışı Diyor.Yeniden Polis Olmayı Cidden Çok İsterdim.Bide Komiser Olucaktım Para Verip de Sunucu Kapanmıştı.Neyse artık vakti geldi doğum günümde açmazsan seni yoruma boğarım yahya :D iyi forumlar