Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2

Usdru3W58p6g8NGpxzUfyi.jpg

GTA 5 Arabanın Üstünü Açma PC

Herkese merhaba değerli Forumun değerli takipçileri. Bu konumda sizlere GTA 5'te arabanın üstünü açmayı anlatacağım.

Kuruluş tarihi 1998 olan Rockstar Games birçok başarılı oyuna imza attı. Herkesin yıllardır severek oynadığı GTA 5 (Grand Theft Auto V) de buna dahil. 2015 yılından beri milyonlarca oyuncu tarafından oynanan bu oyun hâlâ en çok satan oyunlar arasında yer almakta ve bunu sonuna kadar hak etmektedir.

GTA 5 ister online (çok oyunculu) ister offline (tek oyunculu) olarak oynayabileceğiniz bir açık dünya oyunudur ve GTA serisinin beşinci ve en gelişmiş oyunu olma özelliği taşımaktadır.

Önümüzdeki birkaç sene içinde GTA serisinin altıncı oyunu bizlerle buluşacak ama GTA 5 ile yeni tanışan arkadaşlar da var aramızda. Arabanın üstü nasıl açılır merak ettiler. Biz de anlattık.

GTA 5'te Arabanın Üstü Nasıl Açılır

GTA 5 oyunu sahip olduğu birçok özelliği ile bizi kendine çekmeyi başarıyor ve bunu gayet iyi yapıyor. Öyle ki saatlerce GTA 5 oynayıp sıkılmamanız mümkün.

GTA 5 oyununun sahip olduğu özellikler oynayış açısından kesinlikle oyunu yüceltiyor. Oyunda yapılabilecek birçok şey mevcut. Bunlardan biri de arabanın üstünü açıp kapatmak.

Arabanın üstünü açmak için üstü açılabilen bir arabaya binmiş olmanız gereklidir. Ardından da klavyenizden 'H' tuşuna basmanız ve basılı tutmanız gerekir. Siz 'H' tuşuna basılı tuttukça arabanın üstü yavaş yavaş açılacaktır.
Eğer üstü açık olan bir arabanın üstünü kapatmak isterseniz de yine aynı şekilde 'H' tuşuna basılı tutarak arabanın üstünü kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
95-Cabrio.jpg

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Takipte kalın :)
İyi Forumlar.

Son düzenleme:

dirarhadad

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft ve GTA 5 arasında apknite üzerinde bir apk oyunu haline birleştirerek harika.

Son düzenleme:

Maprins

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok detaylı, güzel bir rehber olmuş. Oyun içerisindeki tuş yönetiminden aradım aradım bulamamıştım, aslında genelde oyunlarda korna çaldığımız tuşmuş meğersem.