Gta 5 Code 213 Hatası Türkçe

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, üyelerimizden biri bugün Gta V'te bu hatayı almış ve @Majorax adlı üyemiz de çözümünü ingilizce olarak yollamış. Ben de hazır vaktim varken bu hatayı sizler için çevirmek istedim, keyifli okumalar:ci:

GTA Online'da "Rockstar güncelleme servisi kullanılamıyor (kod 213)" Hatasını Düzeltme.

Birçok kullanıcı yeni hatanın sürekli olarak ortaya çıkmasıyla ilgili şikayet ediyor <Rockstar güncelleme servisi kullanılamıyor (kod 213)>. Bu hata kısa süre önce göründü ve bu noktada tek bir çözüm var. Hata, Sosyal kulüp programının resmi olarak indirlemediği için doğru çalışmamasından kaynaklanıyor.

Sosyal Kulüp Uygulamasını Manuel Olarak İndirin

Çözüm:
  1. Social Club'ın en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. 1.1.3.5 sürümüne sahipseniz bir güncelleştirmeye ihtiyacınız var! Programın sürümünü sağ alt köşedeki gta 5 programını çalıştırdığınızda görebilirsiniz.
  2. Eğer Social Club güncellemesi yardımcı olmadıysa yalnızca 15 Aralık tarihindeki yeni güncelleme sürümünü bekleyebilirsiniz.
  3. Oyunculara göre, ertesi gün oyuna girerseniz hata kodu 213 kendiliğinden çözülür.