Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

gta-6.jpg

Gta 6 Detaylar

Merhaba konuma hoş geldiniz, şimdiki konumda sizlere Grand Theft Auto 6 hakkında birkaç bilgi ve detay vereceğim. Bazı kısımlar cidden çok önemli olabiliyor onun için konuyu düzenli, atlamadan okumanızı tavsiye ederim. İyi okumalar!

Grand Theft Auto 6 son zamanlarda trend olan bir konu`dur, tahminimce eğer çıkar ise, 2020-2021 yılları arasında çıkacak bence. Fakat bu sadece bir tahmin, bazı kaynaklar ise 2017`de geliştirilmeye başladığını söylüyor bunların gerçeklik oranı bayağı büyük bulunmaktadır. Rockstar Games bununla ilgili bir açıklama yapmasa da Rockstar Games firmasında çalışan bir seslendirmen Twitter hesabında Grand Theft Auto 6 afişi paylaşmış sonradan bunu silip "sizleri kandırdım, bu şakaydı inanmayın." açıklamasını yapmıştır. Fakat bu paylaşım bazı Grand Theft Auto severler arasında çok ilgi uyandırmıştır ve son zamanlar`da "sistem gereksinimleri açıklandı, o açıklandı şu açıklandı" gibi mesajlar var bunlara inanmayın. Rockstar bile sistem gereksinimlerini açıklamaz iken bu siteler ajan gibi nasıl sızıp sistem gereksinimlerini bulabiliyor anlamış değilim. Şimdi biraz haritası hakkında bahsedelim.

Gta 6 Haritası Hakkında

Grand Theft Auto 6 haritasının çoğunlukla Vice City`de geçeceği söyleniyor. Şimdi sizlere yüzdelik bir oran sunacağım.
%40 Vice City, %10 Liberty City, %30 San Andreas, %20 ise bütün Gta serilerindeki haritaların bulunacağı hayranlar ve birçok kişi tarafından söylenmekte`dir. Bence bütün haritalar birleştirilip hayali bir harita ismi konulsaydı çok güzel olurdu fakat, haritanın gerçekçiliği hakkında biraz "mecazi" denilen kelime olurdu. Fakat bir oylama felan yapılsa bütün haritalara asla hayır demem.

Gta 6 Sistem Gereksinimleri Hakkında

Sistem gereksinimleri hakkında Rockstar Games, fazla söylentide bulunmasa bile sistem gereksinimlerinin yüksek olması gerekiyor olacak bu benim şahsi düşüncem. Herhangi bir site`de "İşlemci ... Ekran Kartı ..." filan yazıyor bunlara kesinlikle inanmayın daha Rockstar Games firması tarafından resmi bir açıklama gelmeden sistem gereksinimlerini sunmak bize düşmez. Sistem gereksinimlerini geçiyoruz daha Gta 6`nın çıkacağı bile belli değil yani birde bunu düşünün.

Kapanış Ve Son Söz

Kısacası, ben 2020-2021 arasında oyunun çıkacağını düşünüyorum, 2017`nin başlarında geliştirilmeye başlamış olmaları çok yüksek, haritası hakkında pek bir şey söylemeyeceğim fakat büyük bir çoğunluk Vice City olacak diyor bazı toplumlar ise Vice City olmasını istiyor yani gerçek ismiyle Miami olan şehir. Sistem gereksinimleri yayınlandı denilen sitelere kesinlikle inanmayın Rockstar bile bununla ilgili açıklama yapmazken haydi Rockstar`ı geçtim Take-Two Interactive firması bile bununla ilgili açıklama yapmazken bu sitelerin açıklama yapması bir hayli garip durumda.

gta-6.jpg

ayraç1.png

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim, bir sonraki konum`da görüşmek üzere bir ilgi çekici konumu okumak için aşağıdaki bağlantıya göz atabilirsiniz. İyi forumlar!
forum.gamer.com.tr/konu/gta-5-en-hizli-araba.382616