GTA 6 Grafikleri Nasıl Olacak?

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali

Öncelikle herkese merhaba. GTA 6 hakkında iddia edilene göre grafikler yukarıdaki videoda gösterilene yakın grafikler olacakmış. Grafikleri tam anlamıyla muhteşem yapan Rockstar Games yine kendine özgü grafiklerle oyunlar arasında ilk 5'e girebilecekmiş gibi görünüyor. Şu an size gösterdiğimiz videodaki gibi grafikler bu şekilde veya daha iyi ise GTA 6 için bekleyen oyuncumuz çok fazla olacaktır. GTA 6 grafik tahminleri için birçok gta 5 mod yapımcısı fikirlerini öne sunarak GTA 6 grafik modunu çıkarmıştır. Siz de bu modları indirerek gta 5'de deneyebilir ve şimdiden gta 5'de GTA 6 grafik zevkinin bir benzerini yaşayabilirsiniz. Tabii ki de gerçek GTA 6'nın grafikleri gibi olmayacaktır fakat bir parça da olsa GTA 6 oynuyormuş gibi olabilirsiniz.

İyi forumlar!​

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Süper ve harika bir konu! Tebrik ederim.

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
O videodaki gibi olmayacak, Belki Rockstarın elinden daha iyisi belki daha kötüsü çıkar, onlar sadece mod. Fakat büyük ihtimalle ona benzer.
Benim daha GTA 5 açan pc'im yok GTA 6 çıkacak, Ey rockstar bana bi pc versen ya bende oynasam le!

NoHaxJustGusul

using Miracy.Life;
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O videodaki gibi olmayacak, Belki Rockstarın elinden daha iyisi belki daha kötüsü çıkar, onlar sadece mod. Fakat büyük ihtimalle ona benzer.
Benim daha GTA 5 açan pc'im yok GTA 6 çıkacak, Ey rockstar bana bi pc versen ya bende oynasam le!
param olsada sana pc alsam

Corrupted

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çok Güzel Çıkınca Alacağım Inşallah Bağımlılık Yapmaz :D

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Beklenen:
1712222386533.png