GTA 6 Karakterleri

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0

GTA-6-Image-screenshot-fan-made.jpg

Herkese tekrar ve tekrar selamlar!
Bu aralar GTA forumlarında nesnel konular hakkında yazılar yazıyordum ama bugün GTA 6 Beklentileri konum kadar ''öznel'' bir konu ile karşınızda olacağım. Her şey iyi güzel de, kimi yöneteceğiz biz yahu?

2021 yılında çıkması beklenilen GTA 6, gta 5'ten kesin şekilde farklı olacak. GTA 4 ile gta 5 arasındaki farklar kadar büyük olacağını bekliyorum bu farkın. GTA 4'te tek karakter yönetirken, gta 5'te üç karakter yönetmeye başladık. Peki bu yeni oyunda kaç karakter yöneteceğiz? 5 mi?

gta-6-ne-zaman-cikacak-1483368274.jpg

2007 yılından beri GTA forumlarında turlayan, GTA 4 dahil olmak üzere bu zamana kadar çıkış tarihlerini ay sonu gibi bekleyen birisi olarak GTA 6'nın geleceğini önemsiyorum. GTA 6 Beklentiler konumda bahsettiğim gibi karakterler hakkında bazı tahminlerim var.

1) Eski karakterler ile güzel bir dönüş:

Pek olanak vermediğim bir önermedir. Çünkü GTA San Andreas karakteri Carl Johnson'u 1992 yılında oynadık. Claude'yi 2002, Tommy Vercetti'yi 1986'da oynadık. GTA 6'nın çıktığı dönemi, yani 2020'li yılları konu alacağını düşünürsek bu mantıksızlıkların yanında en olanaklısı Niko Bellic, yani 2008 olacaktır. Niko'nun 13 yıl sonraki halini görebilmek hoş olabilir ama intikamını almış, rahat bir adam ile nasıl bir senaryo kurabilirler bilmiyorum.

maxresdefault (2).jpg

Benim oyum yeni karakterlerden yana olacaktır. Saf, temiz bir adamın kirli dünyaya attığı adımı konu alabilir. GTA 4'te Niko Bellic ile, gta 5'te Micheal Townley ile bunu gördük. Micheal 2004 yılında North Yankton soyguncularından olabilir ama daha sonra bu işlere tövbe edip aile babası olmuştu bildiğiniz üzere.
San Andreas'ta Carl Johnson için şunu diyebilirim ki, zaten ''Introduction'' filminde gördüğümüz üzere Liberty City'nin azılı araba hırsızlarından biriydi. Yani kirli bir hayattan daha kirli bir hayata gelen bir karakter. Aşağıdaki videolara bir göz atmanızı öneririm.

Trevor'a benzer bir karakter görebiliriz. Onun deli doluluğu ve eğlencesi oyuncuları tav etti. Belki de
Trevor'un ölmediği senaryodan devam edilerek Trevor üzerine
bir senaryo yazılabilir.

gta-trevor.jpg

2) Kadın karakter?

Kadın karakterleri ilk kez Tomb Raider'de görmüştük. Sonra Resident Evil'de partner olarak gördük. Beyond Two Souls'ta ana karakter olarak gördükten sonra kadın karakterlerin gelebilitesini görmüş olduk. Ama GTA gibi kirli, karanlık atmosferi olan bir oyunda kadın karakteri yönetebileceğimize olanak vermiyorum. Partner olarak yanımızda kadın olabilir, ama o kaosları ve görevleri bir kadın ile yapmak geçen konumda da söylediğim gibi kadın kimyasına aykırı olabilir.

0_0.jpg

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi forumlar dilerim.

Ekli dosyalar

• gta-6-ne-zaman-cikacak-1483368274.jpg
    gta-6-ne-zaman-cikacak-1483368274.jpg
    132 KB · Görüntüleme: 463
  • maxresdefault (2).jpg
    maxresdefault (2).jpg
    74.4 KB · Görüntüleme: 650

NathaNomel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kadın karakter olmaz hayır olamaz lanet olası feministler

YigitReisFG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Gta 5 Online Gibi Sıkıcı Olmaz Umarım 250 Milyar Param Var.