GTA 6'nın Çıkışı Doğrulandı! Hangi Değişiklikler Olacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
.-.

Hahahah birileri kimin yan hesabı olduğumu bilmiyor herhalde? Şimdi yavaşça kalk, burayı terket. Çok fazla konuşuyorsun.[DOUBLEPOST=1423060307,1423060226][/DOUBLEPOST]
Sonra *****ler neden büyüyemiyor?
Tamam da daha neyi zorluyorsun şu an haksız durumda olan ve saçmalayan sensin. Alıntı demek bir konuyu herhangi bir kaynaktan olduğu gibi alıp paylaşmak demek adam burada kompozisyon yazmamış kendine ait cümle yazmasına gerek yok. Sadece okuyup geçseydin bunlar olmayacaktı biliyorsun değil mi?

Ayrıca Gta 6 çıksa da pek farklı olacağını düşünmüyorum, aman Rockstar Games'te Ubisoft gibi olmasın da, ne gibi olursa olsun.

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam da daha neyi zorluyorsun şu an haksız durumda olan ve saçmalayan sensin. Alıntı demek bir konuyu herhangi bir kaynaktan olduğu gibi alıp paylaşmak demek adam burada kompozisyon yazmamış kendine ait cümle yazmasına gerek yok. Sadece okuyup geçseydin bunlar olmayacaktı biliyorsun değil mi?

Ayrıca Gta 6 çıksa da pek farklı olacağını düşünmüyorum, aman Rockstar Games'te Ubisoft gibi olmasın da, ne gibi olursa olsun.
Eleştiri bir şeyi yorumlamak, sen baltalıyorsun hani direk kökünden kesiyorsun.

Tamam, sadece bir yorum yaptım, herkesin bana kızacağını bilseydim yapmazdım zaten. Bitti mi? Hatalı olan benim? BİTTİ Mİ? Özür dilerim? Bu devam ederse forumdaki bütün arkadaşlarımı kaybedicem, özür dilerim herkesten. Ve bir daha bu konuya girmeyeceğim.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Tamam, sadece bir yorum yaptım, herkesin bana kızacağını bilseydim yapmazdım zaten. Bitti mi? Hatalı olan benim? BİTTİ Mİ? Özür dilerim? Bu devam ederse forumdaki bütün arkadaşlarımı kaybedicem, özür dilerim herkesten. Ve bir daha bu konuya girmeyeceğim.
Hala utanmıyor dalga geçiyorsun ya, diyecek bir şey bulamıyorum sana.

Son düzenleme:

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hala utanmıyor dalga geçiyorsun ya, diyecek bir şey bulamıyorum sana Sergun.
Sergun? Ben sergun değilim. ve ayrıca dalga geçtiğim yok. Özür dilemek dalga geçmek mi? Yeter artık. Özür diliyorum ve siz onu bile kötü yöne çeviriyorsunuz.
Sonra "haksız olan sensin, laf soktuğunu sanıyorsun vb." Yorumlar yapıyorsunuz. Ayıp. Bende bir insanım.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Sergun? Ben sergun değilim. ve ayrıca dalga geçtiğim yok. Özür dilemek dalga geçmek mi? Yeter artık. Özür diliyorum ve siz onu bile kötü yöne çeviriyorsunuz.
Sonra "haksız olan sensin, laf soktuğunu sanıyorsun vb." Yorumlar yapıyorsunuz. Ayıp. Bende bir insanım.
Öyle bir özür diliyorsun ki utanan birinin özürü değil sanki atar yapan bir çocuğun özürü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...