GTA SAN ANDREAS HARİTA ( YAPIM AŞAMASINDA )

Sizce hikayeye göremi yapmalıyım yoksa kendi kafama göremi editleyeyim ?

• Hikayeye göre

Kullanılan: 3 60.0%
  • Hikayeye göre yapma

Kullanılan: 2 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

DareDevil1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başlıktada belirttiğim gibi GTA SA. Haritasını yapıyorum rpg harita olacak görevleri felan ekleyeceğim sizden öneri istiyorum
1-) Sizce npc mod gibi modlar ekleyeyimi yoksa sade modsuz bir şey mi olsun ?
2-) Önce Demo tadında bir bölüm yapmayı düşünüyorum sonra 1 ay sonra tamamen bitirmeyi amaçlıyorum sizce sadece 1 ay sonra tamamınımı atayım yoksa demo tadında bir şey yapayımı
3-) Aşağıdaki kısımları build olarak neyi değiştirmeliyim ?

4-) Texture packi editleyeceğim Zombi ve iskeletler polis olacaklar görevlerde işimize yarayacaklar sizce texture packe neler eklemeliyim

5-) Diğer örnek ve görüşlerinizi bekliyorum
Bu arada söz vermiyeyim ama gta san andreas müziği eklemeyi düşünüyorum haritaya

Son düzenleme:

Legoas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba DareDevil1,
Haritanın gayet iyi olacağına inanıyorum. Ve bitmeden yorum yapmıyacağım. Ama devam ettirirsen iyi bir şeyler çıkabilir.
Bu arada söz vermiyeyim ama gta san andreas müziği eklemeyi düşünüyorum haritaya
Bence eklemelisin. Haritaya zevk katar bence. Ve ayrıca Grand Theft Auto San Andreas müzikleri hariç başka müzikler de ekle,fakat sesi kısık olsun yani az sesli bir şeyler... Neyse dediğim gibi heyecanla bekliyorum.
Eline sağlık bu arada,iyi akşamlar.

DareDevil1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beklentilerinizin yüksek olması beni sevindirdi fakat telaşlandırdı beklentinin yüksek olduğu için beklentiyi boşa çıkarmamam gerek bu yüzden elimden geleni yapacağım umarım güzel bişeyler çıkartabilirim :)

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
Eğer fazladan builder arıyorsan gelebilirim ;_;
Boş zamanlarımda yardım ederim

DareDevil1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer fazladan builder arıyorsan gelebilirim ;_;
Boş zamanlarımda yardım ederim
şu an ihtiyacım yok teşekkür ederim :)

Büyük bir kısmını bitirdim haritanın bu arada muhtemelen hafta sonu 1. bölüm gelir hikayeye göre yapmayacağım karar verdim :)

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
commandblock ve redstone hakkında yardıma ihtiyacın olursa mesaj atabilirsin mesela gta san andreas müziği hakkında... bunlara texture pack editlemede dahil :)

DareDevil1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
commandblock ve redstone hakkında yardıma ihtiyacın olursa mesaj atabilirsin mesela gta san andreas müziği hakkında... bunlara texture pack editlemede dahil :)
Teşekkür ederim yorumun için 1. bölümü bitirmek üzereyim müziği eklemeye çalışacağım ekleyemezsem mesaj atarım :)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
1 ay olarak karar vermişsin ama 1 ay içinde bitiremezsin. Gta San andreas haritası oldukça büyük bir harita bu yüzden daha uzun sürede daha detaylı şekilde yap.

DareDevil1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1 ay olarak karar vermişsin ama 1 ay içinde bitiremezsin. Gta San andreas haritası oldukça büyük bir harita bu yüzden daha uzun sürede daha detaylı şekilde yap.
Bende öyle düşündüm sonra. Fakat gta haritası yapmayacağım gta san andreas tarzı bir harita yapıyorum türk isimler ile karakterimiz olacak daha kaliteli olabileceğini düşündüm ve hikaye daha farklı olacak. Her hafta 1 bölüm atmayı düşünüyorum bazen 2 haftada bir olabilir çünkü gerçekten uğraştırıcı bir harita