Yardım gta san andreas

alycholic

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Herkes Merhaba. Benim gta sa ile alakalı bir sorunum var. Başka oyunlarda olmuyor ama bir tek san andreasta oluyor. Oyundayken klavye sapıyıyor. w ye basarken bi gidiyor bi duruyor falan oynanmıyor yani. Başka oyunlarda olmuyor bir tek san andreaasta oluyor (klavye de değiştim klavyeyele alakalı değil)

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Benim eski bilgisayarımda da aynısı Minecraft'ta oluyordu, benim anladığım kadarıyla bilgisayarın fazla zorlanmasından dolayı sapıtmasıydı. Tabii daha sistemik bir sorun da olabilir ancak eğer bilgisayarın zorlanmasıysa bilgisayarınızın özellikleriyle Gta'nın minimum işletim sistemini karşılaştırıp ne kadar fark olduğuna bakınız. Eğer bilgisayarınız gayet iyi durumdaysa ve ideal sistem özelliklerini karşılıyorsa sistemsel bir durum olabilir, o halde cevabını bilemem ancak benim bildiğim şeyler sadece bu kadar. Daha da yardımcı olamayacağım için kusura bakmayın. Kolay gelsin.

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Merhaba, GTA: SA'nın PC sürümü baya sıkıntılı bir sürüm. Oyunda bahsettiğiniz hatalar mevcut. Bilgisayarınız ne olursa olsun oyunda ek bir şey yapmadan çözemeyeceğiniz hatalar mevcut.

Eğer Steam sürümünü kullanıyorsanız aşağıdaki rehberi kullanarak Downgrader'ı (Oyunu PS2 döneminde çıkan ve düzgün çalışan sürümüne çeviriyor) indirip kurabilirsiniz.

Maalesef bu fixin %100 düzgün çalışacağının garantisi yok. Ayrıca dosyayı indirdikten sonra açmadan önce antivirüs ile tarayıp kontrol edin.

Eğer oyunu downgrade etmekle falan uğraşmak istemiyorsanız PS2 emülatörü kullanarak oyunun sağlam çalışan ve güncel sürümerden üstün olan sürümünü oynayabilirsiniz. VEYA kontrolcülerine dayanabilecekseniz PC sürümünden daha iyi olan mobil sürümünü oynamayı deneyebilirsiniz.​