Gta: San Andreas'ın kanıtlanmış gizemi 11: Big Smoke

kalukimo

Taş Madencisi
Mesajlar
94
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
68
Puanları
200


Big Smoke olayı da Gta: San Andreas kanıtlanmış mitleri arasında yer alıyor.

Olay şu, Gta: San Andreas hikayesi boyunca Big Smoke, bazı peygamber sözleri söylüyor. Bu yüzden Big Smoke vaizlere benzetilir.

"Biz kutsandık ve lanetlendik", "Gerçek güç içten gelir", "Kitabın dediği gibi: iyi bir kahkaha atmak için bir zaman ve ağlamak için bir zaman var." gibi sözler söylüyor Big Smoke.

Muhtemelen ettiği bu sözler İncil'de vardır. Yoksa da eğer eskiden de bahsettiğim Epsilonlarla alakalı olabilir ettiği bu sözler. Mesela Big Smoke "Herkes benim kuzenimdir" diyor ve Epsilon programının 5-ci bölümünde "Kızıl saçlı insanlar dışında herkes birbiriyle akrabadır" tarzı bir şey geçiyor. Hal böyleyken hani Big Smoke acaba dindar mı diye bir soru doğuyor ama yoğun uyuşturucu kullanımı yüzünden Smoke'un dindar olma olasılığı ortadan kalkıyor.

Küçük bir grup efsane avcısı, Smoke'un şeytan kilisesiyle ilişkili olduğunu ve sahte bir peygamber olarak hareket eden satanist olabileceğine inanıyor.

Gta San Andreas sitesinde Big Smoke ihtişam hayalleri görüp, evrenin hakimi olduğuna inanan biri olarak tarif edilir. Kendisi hakkında (tercüme edebildiğim kadarıyla) şöyle yazılmış:

Arayan kişiyi vurmadı, ama özellikle restoran seçimi üzerinde güçlü etkisi var, aşırı kilolu. Birden fazla tutuklanması var, değil mi? Aile geçmişi belirsiz. İhtişam hayalleri var. Kendisini potansiyel bir kurtarıcı ve bilinen evrenin hükümdarı olarak görüyor.
 


Son düzenleme:

Üst