Gta: San Andreas'ın kanıtlanmış gizemi 3: Afrikalı devrimci

kalukimo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Afrikalı devrimci

Her halde bu karakteri Gta: San Andreaas'da birçok kez görmüşsünüzdür, ama basit bir yaya sanıp aldırış etmemişsinizdir. Halbuki durumlar böyle değil, bu paranoyak adam hakkında, kanıtlanmış bir mit var..

Bu adam, paranoyak bir adam. Afrikalıdır ve devrimcidir. San Fierro'da bulunuyor, yaya bir karakter. Peki bu yayanın özelliği ne?

San Fierro'da bazı yoksul bölgeler bulunuyor. Zaten oralara gidip bu adamı bir taksi şöförü olarak görebilirsiniz. Bu yayanın radikal-politik fikirleri bulunuyor ve çoğunluğu siyahi milliyetçiliği ve kapitalist karşıtı (anti-kapitalizm) fikirleri bulunuyor.

Bir hayli paranoyak olan bu adam, trafik sıkıştığında bile bunu "polislerin suçu" olarak tanımlayabiliyor. İşin ürkütücü kısmıysa, telefonunu da hükumetin dinlediğini iddia ediyor. Bu adam gerçek hayattaki teorileri de kullanıyor mesela Yeni dünya düzenine atıfta bulunuyor.

İşte bu tip sebepler yüzünden, Gta: San Andreas oyuncuları bu adam hakkında araştırmalar yaptılar ama bir şey bulamadılar. Bu yayanın oyuna konmasının sebebi de, gerçek dünyadaki teorilerle alay etmek olabilir.

--

Bu adamın söylediği bazı sözler:

"Afrika birası yok mu?", "Dr. Archbald'ın dersine geç kaldım", "Kendine bir bak, zihnini zehirle seyreltiyorsun", "Lütfen yolumu temizleyin", "Huzurlu olalım kardeşim", "Saygılı olalım kardeşim", "Çetem Afrika devrimi", "Doktor Ben'in dersine geç kaldım", "Bazı topluluklarda bu olmazdı", "Araba kullanmaya çalışan siyah bir adam görmüyor musun?", "Ben eşcinsel değilim ama güzel kokuyorsun", "Halkımda devrim oluşturuyor. Sevdim!", "Lütfen kardeşim, şiddeti kes!","Uyan kardeşim! Beynin yıkanmış!", "Barış ve birlik", (ayrıca bu adam Afrika dillerinde bazı laflar da edip sonra kardeş, kardeşim diyor ama bazen sadece Afrika dilinde bir şey diyip kardeş, kardeşim demiyor), ""Yeni dünya düzeni" halkımızı köleleştirdi", "Devrim yakında geliyor", "Taksi!", "Bu bir tuzak gibi geliyor", "Kesinlikle doğru", "Şimdi ikimiz de kapitalizmin kurbanlarıyız".