Gta: San Andreas'ta köpek balığı var mı?

kalukimo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhabalar. Gta: San Andreas'ın kaldırıldığı bilinen özelliklerinden biri de köpek balıklarıdır. Hatta oyunda köpek balığı modları falan yapılmıştır. Biz bu konuda şunu inceleyeceğiz, gerçekten köpek balıkları oyundan kaldırıldı mı, yoksa duruyorlar mı? Köpek balığı efsanesi gerçek mi?

Gta: San Andreas çıktığından beri, oyuncular, oyunda köpek balığının olup olmadığı konusunu tartışıyorlar. Biri var diyor, diğeri yok diyor, biri olabilir diyor, diğeri olamaz diyor.

Çoğu kişi, oyunda yüzdüğü sırada yenildiğini veya bıçakla öldürüldüğünü söylemiştir. İlginç. Köpek balığı efsanesi karşıtları, bu kişilerin suda oksijen seviyelerinin bittiğini, kendilerininse bundan habersiz oldukları için böyle düşündüklerini söylemişlerdir. Ayrıca oyundaki yunusları, köpek balıklarıyla karıştıranların sayısı da epey çoktur. Oyunda denk gelinen birçok köpek balığı fotoğrafı olsa da, çoğu mod çıktı. Ki köpek balığı vakaları da birbirinden farklı olduğu için, insanlar bu efsanenin uydurma olduğuna inandı.

İşin ilginç yanı, oyunun veri dosyalarında bir köpek balığı modelinin yer almasıdır. Fakat birçok kişi bunun Vice City'deki robotik köpek balığı olduğunu iddia etmiştir. Elbette bu iddia doğru da olabilir.

Fakat yani ya bu iddia yanlışsa? Gerçekten Gta: San Andreas'ta köpek balıkları olabilir mi o zaman? Bu gizemle ilgili en ünlü video şu videodur:

Gördüğünüz üzere arkadaş oyunda köpek balığı buluyor. Video 6 yıl öncesine ait bir video. şu an arkadaşın YouTube'da 103bin abonesi bulunuyor. Ki kanalının adı da DaviDustin. Ve ısrarla bunun mod olmadığını, gerçek olduğunu söylüyor. Ki birkaç sitede de araştırmalar yaptım, herkes gördüm gördüm yazmış, hatta biri Samp'ta görmüştüm demiş. Yine bir forum sitesinde, 2015 senesinde arkadaş ben de gördüm mod değil demiş ve bir resim paylaşmış: I Really found a Shark ( No Mods ) | Fandom

Ben bugün saatlerce aramama rağmen hiçbir şey bulamadım. İşin sinir bozucu yanı efsaneyi çürütmek de zor, çünkü oyun dosyalarında köpek balığı var. Eğer köpek balığını aramak isterseniz, San Fierro'da Gant köprüsünün altındaki suya dalın orda arayın, denizin altında. Ayrıca Marina körfezindeki denize de bakabilirsiniz. Ben iki yeri de aradım ama bir şey bulamadım.