GTA V - Sitem özellikleri hakkında!

BatuBskn0

PayidarNetwork.Batihost.Net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gta 5 Sistem Gereksinimleri (Minimum)
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40GHz (4 CPU) / AMD Phenom 9850 Quad-Core İşlemci (4 CPU) @ 2.5GHz
  • Bellek: 4 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB
  • Ses kartı: 100% DirectX 10 uyumlu
  • Sabit Disk Alanı: 80 GB
Benim Sistemim
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)
  • İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 @ 2.70GHz (2 CPU)
  • Bellek: 4 GB
  • Ekran Kartı: AMD Radeon (TM) R7 370 Series 2 GB
  • Ses kartı: DirectX 9-10-11-12
  • Sabit Disk Alanı: -

Arkadaşlar videodada gördüğünüz gibi hafiften bir kasma var neyi değiştirirsem bu kasma gider neyi yükseltmem gerekiyor ben işemci diye düşünüyorum ama yine de sormak istedim şimdiden teşekkürler..

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Daha sağlıklı sonuçlar alman adına kaynak kullanımlarını kontrol etmelisin. Fakat büyük ihtimal işlemcin zayıf kaldığı için işlemci kullanımı en yüksek düzeyde. Yani ya işlemcini yükseltmelisin ya da bazı optimize ayarlar ve modlar deneyebilirsin. Optimize ayarlar ne kadar işe yarar kesin bir şey diyemem.

BatuBskn0

PayidarNetwork.Batihost.Net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha sağlıklı sonuçlar alman adına kaynak kullanımlarını kontrol etmelisin. Fakat büyük ihtimal işlemcin zayıf kaldığı için işlemci kullanımı en yüksek düzeyde. Yani ya işlemcini yükseltmelisin ya da bazı optimize ayarlar ve modlar deneyebilirsin. Optimize ayarlar ne kadar işe yarar kesin bir şey diyemem.
teşekkürler