GTA Vice City Hikayesi

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
gamer.png

GTA Vice City Hikayesi
Bugün sizlerle birlikte GTA Vice City'de ana karakterimiz olan Tommy Vercetti'nin hikayesine bir göz atacağız. Eğer hazırsanız başlayalım.

Vice City Hikayesi
Tommy Vercetti, belalı bir tiptir. Arkadaşları da ona göre olmuştur. Arkadaşı Sonny ise bir mafya ailesindendir. Sonny, Tommy'e her zaman pis işlerini yaptırmış ve ona güvenmiştir. Yine pis işlerinden birini yaptırırken Tommy tuzağa düşürülmüş ve hapis yatmıştır. Hapisten çıktıktan sonra Sonny işlerin kötüleşeceğini düşünerek onu Liberty City'den uzaklaştırmaya karar verir. Sonny, diğer mafya ailelerini geride bırakmak için uyuşturucu işine girmeyi düşünmektedir. Bunun için de Tommy'i Vice City'e göndermeyi istemektedir. Tommy'i oyalamaları içinse bir avukat tutulur. Tommy yanındaki arkadaşlarıyla Vice City'e gittiğinde onu avukat karşılar ve uyuşturucu ticaretine başlanır. Ama o sırada silahlı adamlar tam çantalar el değiştirmişken çıkarlar ve Tommy ve arkadaşlarını öldürürler. Tommy ise avukatla beraber kaçar. Sonraysa Sonny Tommy'i arayıp parayı alıp almadığını soruyor. Tommy olanları anlatınca Sonny sinirleniyor ve sırf dostlukları için borcunu ödemesine izin veriyor.

Bir konumun daha sonuna gelmiş bulunuyorum. Okuduğunuz için teşekkürler.
İyi Forumlar!

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
helikopter gorevini bitirdikten sonra oyunu silmistim :D
anlatim guzel ve kisa olmus eline saglik :lol: