Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft serverminecraft server

Guardians of Adelia - RECODE

utkuak

Zombi Katili
RECODE
Projeyi 1.14 sürümünde sıfırdan kodlamaya çalışıyorum.

YENİ MIZRAK MODELLERİ
3D models by Lix3nn (@Lix3nn)

İnternet Sitesine Gitmek için Tıklayın!

Adelia'ya Hoşgeldiniz!

Bir maceracı olarak Adelia dünyasına katılın ve Malephar'ın kötülüklerine karşı insanları koruyun!

Sınıflar
Karakterinizi oluştururken 6 farklı sınıftan oyun stilinize en uygun olanı seçin!

Eşyalar
Birbirinden farklı silahlar, zırhlar ve aksesuarlar kuşanarak karakterinizi güçlendirin.

Görevler
NPC'ler aldığınız görevlerle maceradan maceraya koşun ve ödülleri toplayın.

Harita
İçinde 4 şehir ve 10 tehlikeli bölge bulunduran Adelia keşfedilmeyi bekliyor.

Zindanlar
Arkadaşlarınızla bir grup kurun ve Adelia'ya korku salan güçlü canavarları alt edin.

Evcil Hayvanlar
Maceralarınızda size eşlik edecek sadık bir dost edinin.

3D Modeller
Lix3nn's 3D models

2018-05-31_04.05.01.png

2018-05-31_04.07.14.png

2018-05-31_04.13.28.png

2018-05-31_04.17.50.png

Discord Sunucusu
https://Discord .gg/gANb8eE (.gg den önceki boşluğu silin)

@ta1ha @Ranork @blackone1991 @DeterjanKöftesi @CoffeeBeat @MegaCrafter @NoMan @kahverengi @Selimgkck @Personinblack
Yapım sürecinde bana çeşitli şekillerde yardım eden herkese teşekkürler!
Unuttuğum varsa kusura bakmasın.

Son düzenleme:

java10

kız çava bana kahve yap
güzel bi çalışma, modeller harika görünüyor :)

melih343

Zombi Katili
Çok Güzel Ve Sağlam Bir Proje
Umarım Uzun Ömürlü Sunucu Olur
Başarılar..

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
Emek dolu, kaliteli bir projeye benziyor.
Başarılar diliyorum.

utkuak

Zombi Katili
Yorumlar için teşekkürler :)

Güncelleme:
*Zindan (dungeon) sisteminin temelleri tamamlandı. Devam edilebilmesi için yapıların tamamlanması gerekiyor. (hala yardım edebilecek birini arıyorum)
*Görevler için advancements sistemi hazırlandı.

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
Genelde açılacak çoğu MMoRPG projesinden haberim olurdu. Bak bundan haberim yoktu, iyi oldu bugün gördüğüm. Konu düzeni ve içerik gayet güzel. Sunucu içeriği zaten çok güzel. MMo ile uğraşan kişilerin yardım etmesi zaten bu tür projeler görmek istemeleri/istememizden kaynaklı olarak gayet güzel bir davranış. Ee şimdiden bir kaliteli sunucu daha kazandık sanırsam. Umarım sonu diğer projeler gibi olmaz. Sonuna kadar götürürsün. Bekliyorum sunucuyu..

Düzenleme: Gördüğüm tek sıkıntı şu inventoryde olan semboller sanırsam alıntı olduğu için pek hoş durmuyor. Şahsi görüşüm sade ve kendin tarafından yapılmış olursa daha güzel olur.

GodofMilker

Nether Yerlisi
*Gözükene göre güzel ama yazıyorum ayol*
Sanırsam haritayı tamamlamadığın gibi eşyaları ve görevleri vs de tamamlamadın o yüzden %80 biraz çılgın bir orancık
Level Up şeysi her levelde olacaksa fazla çıkabilir yani patates olabilir bir süre sonra*

utkuak

Zombi Katili
Genelde açılacak çoğu MMoRPG projesinden haberim olurdu. Bak bundan haberim yoktu, iyi oldu bugün gördüğüm. Konu düzeni ve içerik gayet güzel. Sunucu içeriği zaten çok güzel. MMo ile uğraşan kişilerin yardım etmesi zaten bu tür projeler görmek istemeleri/istememizden kaynaklı olarak gayet güzel bir davranış. Ee şimdiden bir kaliteli sunucu daha kazandık sanırsam. Umarım sonu diğer projeler gibi olmaz. Sonuna kadar götürürsün. Bekliyorum sunucuyu..

Düzenleme: Gördüğüm tek sıkıntı şu inventoryde olan semboller sanırsam alıntı olduğu için pek hoş durmuyor. Şahsi görüşüm sade ve kendin tarafından yapılmış olursa daha güzel olur.
Teşekkürler, beğenmene sevindim. Ben de sonuna kadar götürmeyi planlıyorum ama harita konusunda biraz destek gelse güzel olurdu.

Kaynak paketindeki bana ait olmayan şeyler: gui ikonları ve eldiven/yüzük/kolye/küpe/pet yumurtası ikonları. 2D çizimde pek yeteneğim olmadığı için sadece internetten bulup düzenleyebildim. Fena olmadılar ama tabi onlarda orijinal olsa daha iyi olur dediğin gibi. Kendim çizip berbat olmasındansa internetten almayı tercih ettim. Anlayışla karşılarsınız umarım. Bu konuda da yardıma açığım, orijinal olmasını bende isterim.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
Önüne gelen RPG açmaya başladı :/
Ama bu sunucu iyi gibi gözüküyor, açıldığında ilk gelenlerden olacağım.

utkuak

Zombi Katili
Güncelleme:
Görev sisteminde kullanılacak yardımcı semboller sistemi tamamlandı!

Eğer bir npcden alabileceğiniz yeni bir görev varsa:
Eğer npcden aldığınız fakat tamamlamadığınız görev varsa:
Eğer npcden aldığınız görevi tamamlamışsanız;
Eğer npcden herhangi bi göreviniz yoksa hiç işaret görmezsiniz;

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
Güncelleme:
Görev sisteminde kullanılacak yardımcı semboller sistemi tamamlandı!

Eğer bir npcden alabileceğiniz yeni bir görev varsa:
Eğer npcden aldığınız fakat tamamlamadığınız görev varsa:
Eğer npcden aldığınız görevi tamamlamışsanız;
Eğer npcden herhangi bi göreviniz yoksa hiç işaret görmezsiniz;
Altına not düşmemişsin Ranork'a özel güncelleme diye çok ayıp :D

Üst Alt